Biyografi

Saadet Özsırkıntı Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Saadet Özsırkıntı Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?, Bu makalemizde Saadet Özsırkıntı Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç? başlığı altında kişinin yaşı nereli olduğu kısacası biyografisi hakkında detaylı bilgileri aktaracağız.

Saadet Özsırkıntı Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Saadet Özsırkıntı Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Tv8 televizyonun güzel sunucularından olan ve sunmuş olduğu bir çok yarışma programı ile mesleğindeki başarısını ilerletmiş Saadet Özsırkıntı kimdir? kaç yaşında ve boyu kaç? şimdi sizlere bu suallerini cevaplarından derlediğimiz bilgileri aktaracağız.

Saadet Özsırkıntı Kimdir? Biyografisi

12 Mayıs 1990 senesinde Adana’da doğan Saadet Özsırkıntı, 1.72 metre boyunda, 54 kilo ve Boğa burcudur.Çocukluğu Adana’da geçmiş olan isim, bir süre sonra ailesi ile beraber İstanbul’da yaşamaya başlamıştır.

Liseyi Mersin’de bulunan Özel Çağ Koleji’nde bitirmiş olan ünlü sunucu, arkasından ise Koç Üniversitesini kazanarak Sosyoloji bölümünden mezun olmuştur.Üniversite sonrası yaşamını bir müddet İngiltere’de sürdürmüş olan isim, burada İngilizce eğitimi almıştır.

Televizyon karşısına ilk olarak rol aldığı Fanta reklamı ile geçmiş olan Saadet Özsırkıntı, ardından ise CNN Türk televizyonunda program sunmaya başlamıştır.Cnn Türk’te sunduğu eğlenceli programının ardından Tv8’e transfer olmuş olan isim, Tv8 ekranlarındaki ilk yılında, Dünya’nın En İyi Şarkılarının listelendiği müzik programını sunmuştur.

Son olarak O Ses Türkiye ve Survivor Panorama’da sunucu olarak görmüş olduğumuz isim, ayrıca 2015 tarihinde En iyi yükseliş gerçekleştiren sunucu ödülünü almıştır.

Ünlü sunucu Tv8 ekranlarında gösterdiği başarılı sunuculuk ile uzun yıllar Televizyon dünyasında kaliteli programlarda bulunacağının sinyallerini fazlasıyla veriyor.Kimdirkim.com Sizde bizimle aynı fikirde misiniz?

V 🙂

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu