Kasım 28, 2022

Saç ve Sakal İçin 2022'nin En İyi 15 Tıraş Makinesi Modeli

Tıraş makinesi tavsiyesi , Tıraş makinası temizliği ve yağlanması sanıldığının aksine oldukça kolay bir işlemdir. Bazı modellerin suya dayanıklı olduğunu göz önüne alırsak temizlerken komple yıkama yapmak makineye kesinlikle zarar vermeyecektir. Yağlama işlemi ise tıraş makinelerinin bıçaklarına uygulanmalıdır. Bıçakların üzerine 1 veya 2 damla yağ damlatarak daha düzenli ve sessiz çalışmalarını sağlayabilirsiniz. Bıçakların üzerine yağı damlattıktan sonra tıraş makinesini çalıştırarak yağın bıçakların içerisine daha iyi yayılmasını sağlayabilirsiniz.
Kaynak

En İyi 10 Tıraş Makinesi Önerisi

Tıraş makinesi tavsiyesi , Kendi kendini bileme özelliğine sahip titanyum bıçakları ve geniş kutu içeriği ile Remington PG6045 11 in 1 tıraş makinesi modeli, tam bir bakım seti olarak kullanıcıya ulaşıyor. 5 farklı ek başlığı ile burun, kulak, kaş ve daha aklınıza gelebilecek tüm tıraş işlemlerini bu makine ile gerçekleştirebiliyorsunuz. Makine ile birlikte sunulan 8 farklı tarak başlığı sayesinde tıraşlarınızı dilediğiniz uzunlukta gerçekleştirebilirsiniz. Ürünün Gittigidiyor sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.Şık tasarımı ve ergonomik yapısı ile dikkat çeken Xiaomi Enchen Hummingbird tıraş makinesi, maksimum performansta bile minimum gürültü çıkarması ile öne çıkan bir model. 7100 rpm motor hızı ile her türlü tıraşta, önünde ne varsa kesip atabilecek bir gücü var. USB üzerinden kolay şarj özelliğine sahip olan tıraş makinesi, 3 saat şarj süresine yaklaşık 4 saat kullanım süresi sunuyor. Ürünün Gittigidiyor sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.
Kaynak

7 En İyi Traş Makinesi 2022 –Saç ve Sakalınız İçin Tavsiyeler

Tıraş makinesi tavsiyesi , Merhaba Kemal, özellikle sinek kaydı bir traş istiyorsan Braun’u tercih etmeni öneririz. Braun özellikle hassas ciltler için de biçilmiş kaftan. Bunun için kullandıkları özel bir teknoloji var. Dakikada 40.000 kesim işlemi yapabiliyor braun 9. Braun’un sitesinen detaylı özelliklerini incelemenizi tavsiye ederiz: https://tr.braun.com/tr-tr/male-grooming/shavers-for-men/series-9 Kullanana kişilerin yorumlarına da buradan bir bakın: https://ad.afftrck.com/SH1kY Philips 9 serini tam bilmiyorum, daha farklı modellerini kullandım ama sinek kaydı traş noktasında pek memnun kalmamıştım. Ama dediğim gibi 9 serisi değil. Şu an traş makinesi alacak olsam, kesinlikle braun 9 tercih ederim. Umarım faydalı olmuştur.
Kaynak

5 En İyi Tıraş Makinesi Tavsiye 2021 [Saç Sakal Traş, Kesim]

Tıraş makinesi tavsiyesi , İyi bir sakal ve saç tıraş makinesi erkekler adına bakım için belki de gerekli olan en önemli ürünlerden ? 5 En İyi Tıraş Makinesi Tavsiye 2021 [Saç Sakal Tıraş Makinesi Tavsiye] yazımda en iyi tıraş makinesi tavsiye, sakal saç tıraş makinesi önerileri, burun kılı ve vücut tıraşı, saç kesim için en iyi saç tıraş makinesi tavsiye ve fiyatları hakkında her şey mevcut! Sık sık berbere gidiyoruz elbette ancak erkek kuaförünün yaptıkları dışında zaman zaman saç sakal tıraş etmek, saç ve sakalımızı düzenlemek, şekil vermek, favori, faul ve ense tıraşını düzenlemek; çok daha düzenli ve temiz bir görünüme sahip olmamızı sağlayabilir.
Kaynak

11 En İyi Tıraş Makinesi Tavsiyesi(Saç ve Sakal İçin): Detaylı İncelemeler ve Yorumlar

Tıraş makinesi tavsiyesi , Philips Multigroom 3000 Serisi Mg3710/15 6’sı 1 Arada Erkek Bakım Seti kablosuz kullanılan tıraş makineleri kategorisinde değerlendiriliyor. Islak ciltlerde güvenle kullanım sağlayan bakım seti özellikle sakal tıraşlarında kullanım pratikliği ve ciddi kolaylık sağlıyor. Dolu bataryayla bir saate kadar kullanım sağlanabilen bakım seti içerisinde 6 adet farklı tıraş başlığı bulunuyor. Bu başlıkların her biri tıraş edilecek bölgede istenilen seviyede kısaltma sağlayabiliyor.Philips S1223/41 3 Oynar Başlıklı Islak & Kuru Şarjlı Tıraş Makinesi üç adet döner başlığa sahip. Bununla birlikte üç adet de tıraş bıçağına sahip olan tıraş makinesi bu sayede her türlü sakal kesme ve inceltme işlemlerinde kolaylık sağlayabiliyor. Döner başlıkları sayesinde özellikle ters çıkan sakalların kesilmesinde kolaylık sağlayan cihaz yıkanabilir özelliği sayesinde de kolaylıkla temizlenebiliyor. Tam dolu batarya ile 40 dakika kesintisiz tıraş sunan bu cihazın şarj süresi ise 8 saattir. Yüz bölgesinde hassas işçilik gerektiren tıraşlar için de kullanılabiliyor.
Kaynak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.