Biyografi

Şebnem Bursalı Kimdir? Nereli Biyografisi

Şebnem Bursalı Kimdir?, Bu makalemizde Şebnem Bursalı Kimdir? başlığı altında kişinin yaşı nereli olduğu kısacası biyografisi hakkında detaylı bilgileri aktaracağız.

Şebnem Bursalı Kimdir?

Şebnem Bursalı Kimdir?

Atv’nin Ankara temsilcilerinden biri olan ve önemli çok sayıda isimle röportaj yapmış ünlü isim Şebnem Bursalı kimdir? aslen nerelidir? kaç yaşındadır? sunuculuk ve yazarlıkta yapan deneyimli isme ait ayrıntılar makalemizde.

Şebnem Bursalı Biyografisi

13 Haziran 1972 tarihinde Aydın’da doğan Şebnem Bursalı, Aslen ise anne tarafından Trabzonlu, baba tarafından ise Yörüktür.Liseyi Aydın’da bitirmiş olan isim Üniversiteyi kazanmasının ardından Ankara’ya gitmiş ve burada İletişim Fakültesinin Gazetecilik bölümünü bitirmiştir.Anne ve babasını kaybetmiş olan başarılı isim 3 kardeştir ve kardeşlerine sımsıkı bağlıdır.

Üniversite sonrası 1993 tarihinde iş yaşamına başlayan isim ilk olarak Reha Muhtar’ın hazırlayıp sunduğu “Ateş Hattı” isimli programda çalışmıştr.Bu programın ardından Trt ekranlarına geçmiş ve akabinde Gün gazetesinde çalışmış ayrıca muhabirlik yapmıştır.

Bir süre Yeni Asır Gazetesi içerisinde de çalışan Şebnem Bursalı, ardından Takvim Gazetesi ve Sabah Gazetesi’nde çalışmıştır.kimdirkim.com Yüksek Lisans mezunu olan isim ayrıca Gazetecilik Bölümü dışında İşletme üzerine yüksek lisans yapma başarısı göstermiştir.

Halen Atv televizyonunda çalışmakta olan isim Ankara Temsilciliğini yapmakta ve Ankara’da yaşanan önemli gelişmeleri Atv ekranlarındaki yayınlarda dile getirmektedir.

Özel yaşamında Sebze ve zeytinyağlı yemekleri çok seven isim Hamur işlerini de çok düşkündür.Süt ve süt ürünlerini de mümkün olduğunca fazla tüketmektedir.

V 🙂

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu