Biyografi

Serdar Kılıç Kimdir Nereli Kaç Yaşında?

Serdar Kılıç Kimdir Nereli Kaç Yaşında?, Bu makalemizde Serdar Kılıç Kimdir Nereli Kaç Yaşında? başlığı altında kişinin yaşı nereli olduğu kısacası biyografisi hakkında detaylı bilgileri aktaracağız.

Serdar Kılıç Kimdir Nereli Kaç Yaşında?

Serdar Kılıç Kimdir Nereli Kaç Yaşında?

Doğa ile iç içe yaşamın önemli sunucularından biri olan, bize doğadaki birçok gerçeği gösteren çok özel bir isim Serdar Kılıç kimdir nereli kaç yaşında? işte bu suallerini detaylı cevapları.

Serdar Kılıç Kimdir Biyografisi

Serdar Kılıç, 1969 tarihinde Sivas’ta doğdu.Kendisi Karapapak Türklerindendir.Odtü Jeoloji Mühendisliği bölümününde okuduğu sırada bölüm değiştirerek Beden Eğitimi ve Spor bölümüne geçiş yaparak burada okumaya başlamıştır.1995 tarihinde okumuş olduğu Üniversiteden mezun olan isim, Yüksek Lisansını ise Spor Organizasyonu üzerine yapmıştır.Yüksek Lisansınıda bitirdikten sonra Egzersiz, Sporcu Beslenmesi ve Sağlığı üzerine sertifikalar almıştır.

Televizyonda Doğa ile ilgili belgesellerde kendisi sunuculuk yapmakta aynı zamanda doğada uzunca bir süre kalmaktadır.Sky Türk televizyonunda “İçimdeki Doğa” isimli belgesel ile ekranlarda sevildikten sonra Ntv kanalına transfer olmuştur.

Ntv Kanalında “Doğada Tek Başına” sunuculuğunu yapıp programda değişik dağlarda kendisine ev kurup doğada insanın neler yapabileceğini göstermiştir.Ntv’nin ardından Trt Haber ekranlarında “Doğadaki İnsan” programını sunarak doğada yaşam hakkında bilgi vermeye devam etmektedir.

Kendisi Doğadaki hayatı bizlere sunması dışında Marmara Üniversitesi ile Haliç Üniversitesinde Öğretim görevlisi olarak bulunmuştur.Serdar Kılıç bu Üniversitelerde görev aldığı süre boyunca Doğa Sporları ile ilgili ders vermiştir.Kendisinin insanları doğaya yönlendirmek için yerleşik bir kampı bulunmaktadır.

Kendisi ayrıca dağ bisikleti sürmekte usta, İz takipi konusunda oldukça deneyimli bir isimdir.Bizlere doğal yaşamın ne kadar güzel olduğunu göstermiş ve sunmuş olduğu programlar en fazla izlenen belgesellerden olmuştur.

Evli olan ünlü ismin bir tane Tibet adında oğlu bulunmaktadır.

V 🙂

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu