Oyun ve Ekipman

Sniper Ghost Warrior Contracts 2 çıkış tarihi açıklandı

Sniper Ghost Warrior Contracts 2 çıkış tarihi bilgisi verildi, Herkese Merhabalar Muhbirler.org takipçileri siz değerli okurlarımız için oyun kategorimizde Sniper Ghost Warrior Contracts 2 çıkış tarihi bilgisi verildi başlığı altında geniş bir şekilde bilgileri aktarmaya çalıştık. Yazımızın detay bölümünde Sniper Ghost Warrior Contracts 2 çıkış tarihi bilgisi verildi ile alakalı faydalı bilgiler bulunmaktadır.

Sniper Ghost Warrior Contracts 2 çıkış tarihi bilgisi verildi

Geliştirici ve yayıncı CI Games, aksiyon oyunu Sniper Ghost Warrior Contracts 2’nin çıkış tarihini açıkladı. 4 Haziran 2021 tarihinde PlayStation 5, Xbox Series X, Xbox Series S, PlayStation 4, Xbox One ve PC platformları için piyasaya çıkacak oyun, 39.99$, 39.99€ ve 34,99£ fiyat etiketleriyle satışa sunulacak. Geliştirici ekip aslında oyunu geçtiğimiz sonbahar aylarında piyasaya çıkarmayı planlıyordu.

CI Games kurucusu ve CEO’su Marek Tyminski, “Oyun, dünyanın başka bir bölgesinde tamamen yeni bir hikayeyi konu alacak. Serinin önceki oyunlarına göre daha düşük bütçemiz olmasına rağmen, oyun hem konsollar için hem de PC platformu için piyasaya çıkacak. Serideki oyunların düzenli olarak piyasaya sürülmesiyle, pazarlama giderlerini de kısmen azaltabileceğiz.” ifadelerinde bulundu.

Sniper Ghost Warrior Contracts 2 çıkış tarihi açıklandı

Sniper Ghost Warrior Contracts 2, 4 Haziran’da piyasaya çıkacak

Sniper: Ghost Warrior Contracts 2, CI Games aracılığıyla geliştirilen ve yayına girecek olan bir FPS oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Ghost Warrior serisinin altıncı oyunu olacak Contracts 2, selefinin devamı niteliğinde olacak. 1000 metreyi aşan mesafelerden gerçekleştirilecek suikast görevleri ile çok bi hayli beğeni alan seride çıta daha da artıyor. Günümüz Ortadoğu bölgesinde geçen tek oyuncu görevlerinde, düşman hattının gerisinde heyecan ve gerilim yüklü bir taktik maharebe oyuncuları bekliyor.

Ortadoğu’da, Lübnan ile Suriye içindeki kanunsuz topraklarda usta bir keskin nişancı Raven’ı kontrol edeceğimiz oyunda zorlu bir vazifeye atılacağız. İmkansız gibi görünen bu görevde, bölgede yuvalanmış aşağılık bir suç örgütünü çökerterek önderlerini adalete teslim etmemiz gerekecek. Seride ilk kez 1000 metreyi aşan mesafelerdeki hedefler ile yüksek beceri, odaklanma ve nişan hassasiyeti gerektiren zorlu görevler bulunacak.

Oyunun PC sistem gereksinimleri halen açıklanmadı. Lakin oyunun yayına giren resmi oynanış fragmanına aşağıdan inceleyebilirsiniz. En son kimler bu oyunu merakla bekliyor? Yorumlarda bizimle paylaşın.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu