Oyun ve Ekipman

Souls türündeki Pascal’s Wager, Steam’e geliyor

Souls türündeki Pascal’s Wager, Steam’e geliyor, Herkese Merhabalar Muhbirler.org takipçileri siz değerli okurlarımız için oyun kategorimizde Souls türündeki Pascal’s Wager, Steam’e geliyor başlığı altında geniş bir şekilde bilgileri aktarmaya çalıştık. Yazımızın detay bölümünde Souls türündeki Pascal’s Wager, Steam’e geliyor ile alakalı faydalı bilgiler bulunmaktadır.

Souls türündeki Pascal’s Wager, Steam’e geliyor

Pascal’s Wager, mobil platformlarda ve iPad’de “Souls tarzında oyun olur mu?” sualinin yanıtını veren bir oyun olmuştu. E3 fuarında açıklamalmasının ardından özellikle Apple şifrketinın yapmış olduğu Keynote sunumunda yaşanan Pascal’s Wager, mobil platformların ardından bu sefer de PC platformuna geliyor.

Pascal’s Wager: Mobilde Dark Souls olur mu?

Pascal’s Wager, hikaye anlatımını tıpkı oynanış tarafında ilham aldığı Souls oyunları gibi yapan ve daha çok araştırmalar üzerine odaklanan bir oyun. Hafif ve ağır ataklarımız dışında savunma ve dodge gibi mekaniklerin de kullanıldığı oyunda bunun bunun yanında ilerledikçe farklı karakterlerin kilidini de açıyorsunuz.

Bu karakterler ile birlikte büyü ve silah kullanımı da oyuna eklenmiş oluyor. Oyundaki karakterlerin farklı ayrıntı kısmına farklı yetenek ağacı atanmış ve bu yetenek ağacında yeni özelliklerin kilidini açarak daha kuvvetli bir karaktere kavuşuyorsunuz. Oyunda Bonfire benzeri bir sistem de yer alıyor ve Alter adı verilen bu noktalar aracılığıyla karakter gelişimini de sağlıyoruz.

Mobil platformlarda 1 milyon barajını aşan ve 12 Mart itibari ile Steam üzerinden yayına girecek olan Pascal’s Wager: Definitive Edition sürümü ise görsel olarak cilalanmış bir biçimde karşımıza çıkacak. Ayrıca çözünürlük tarafında da oyunun 4K desteğine sahip bulunacağı belirtilmiş. Oyunun önceden iPad sürümü ile alakalı yaptığımız videosuna ve PS sürümü için yayına giren fragmanına aşağıdan inceleyebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu