Oyun ve Ekipman

Star Wars: Republic Commando, PS4 ve Switch için duyuruldu

Star Wars: Republic Commando, PS4 ve Switch için açıklamaldu, Herkese Merhabalar Muhbirler.org takipçileri siz değerli okurlarımız için oyun kategorimizde Star Wars: Republic Commando, PS4 ve Switch için açıklamaldu başlığı altında geniş bir şekilde bilgileri aktarmaya çalıştık. Yazımızın detay bölümünde Star Wars: Republic Commando, PS4 ve Switch için açıklamaldu ile alakalı faydalı bilgiler bulunmaktadır.

Star Wars: Republic Commando, PS4 ve Switch için açıklamaldu

Yıldız Savaşları markasının en bi hayli beğeni alan oyunlarından birisi olan ve 2005 senesinde çıkan Star Wars: Republic Commando, aradan geçen uzun bir sürenin ardından yeniden oyuncuların karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Aspyr şifrketi yaptığı açıklama ile Star Wars: Republic Commando‘nun 6 Nisan’da Playstation 4 ve Nintendo Switch platformları için çıkacağını açıkladı.

Star Wars: Republic Commando 6 Nisan’da geri dönüyor

Star Wars: Republic Commando, serinin en iyi shooter oyunlarından biri olarak kabul ediliyor. Klon Savaşları zamanında geçen oyunda Galaktik Cumhuriyet birimlerinden birisi olan Delta ekibinin kontrolünü elimize alıyorduk. FPS kamera açısına sahip olan oyun hem aksiyon yapısı hem de taktiksel yönü ile birlikte büyük beğeni toplamıştı. öyle ki oyunun Steam yorumlarına incelediğimizde hala kendisinden övgü ile bahsedildiğini de göze çarpıyor. Yani seneler geçmesine karşın oyunun hala çok olumlu bir biçimde yorumlandığı gözükmekte.

Playstation 4 ve Nintendo Switch için çıkacak olan Star Wars: Republic Commando, 15$ fiyat etiketine sahip olacak. Oyun için yayına giren ilk videoya incelediğimizde ise görsel olarak bir değişiklik olmadığını göze çarpıyor. Yani yapım ekibi olabileceken çözünürlük dışında oyunun grafiklerinde herhangi bir yenilemeye gitmemiş. Tek kişilik senaryo modunu içerecek olan oyunun yayına giren tanıtım videosuna aşağıdan inceleyebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu