Kasım 28, 2022

Start Life

Mucize çay StartLife hakkında şikayetim var. Aldım kullandım vücudum da kahverengi kocaman lekeler çıktı. Bu firmanın çaylarının Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı olduğu söyleniyordu. İnsanlar üzerinden etkileri bulanan bitkilerden oluşan bu çay satıcını da şikayetçiyim. Bunların araştırılmasını is…
Kaynak

Kadın vajinasında iltihap

Bu duruma, bakteriyel vajinit adı verilmektedir. En sık rastlanılan vajina iltihaplanması durumu; bakteriyel vajinit olarak bilinmektedir. Bakteriyel vajinit, vajinada bakterilerin aşırı çoğalmasıyla birlikte; kaşıntı, akıntı, kötü koku, ağrı ve yanma hissi ile kendini göstermektedir.
Kaynak

Startlife Zayıflama Çayı

Startlife zayıflama çayı bu kategoride yer alan diğer markalardan daha ön planda yer alan bir çay. Son zamanlarda ünlülerin bol bol reklamını yapmaya başladığı bu firma ve ürünleri hakkında birçok insanın merak ettiği sorular var. Bu yazıda biz de sizler için Startlife zayıflama çayı ve bu markanın ürünleri hakkında gerçek kullanıcıların yorumlarını araştırdık.Startlife zayıflama çayı yorumları ve kullanım önerilerine geçmeden önce ilk olarak bu çayın işe yarayıp yaramadığından bahsedelim. Bu çayı kullananların bu yönde belirttiği iki ayrı beyan var. Bunlardan bir tanesi çayın kesinlikle işe yaramadığı, diğeri ise, kilo vermeye yardımcı olarak kullanıldığı yönünde. Yani aslında tek başına çok da bir etkisi olmadığı söyleniyor zayıflama çaylarına dair genel yorumları değerlendirdiğimizde.
Kaynak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.