Oyun ve Ekipman

Street Fighter V, 5.yılını Hibiki ve yeni içerikler ile kutluyor

Street Fighter V, 5.yılını Hibiki ve yeni içerikler ile kutluyor, Herkese Merhabalar Muhbirler.org takipçileri siz değerli okurlarımız için oyun kategorimizde Street Fighter V, 5.yılını Hibiki ve yeni içerikler ile kutluyor başlığı altında geniş bir şekilde bilgileri aktarmaya çalıştık. Yazımızın detay bölümünde Street Fighter V, 5.yılını Hibiki ve yeni içerikler ile kutluyor ile alakalı faydalı bilgiler bulunmaktadır.

Street Fighter V, 5.yılını Hibiki ve yeni içerikler ile kutluyor

Beş yıldan biraz daha uzun bir süre önce Street Fighter V, dünya çapındaki dövüş oyunu hayranları için piyasaya sürüldü. O zamandan beri, oyun büyümeye ve hali hazırdaki aksiyon dolu güç merkezine dönüşmeye sürdü. Bugünden bu yana, Street Fighter V’in tarihi beşinci ve son sezonu, yeni karakter Dan Hibiki’nin ve tüm PlayStation®4 ve Steam oyuncuları için ücretsiz içeriğin yayına girmesiyla resmen başladı. Buna yeni bir “V-Shift” savaş mekaniği, yeni eğitim aşaması ve tüm oynanabilir karakterler için güncellenmiş bir savaş dengesi dahil.

Hibiki, Street Fighter V’e teşrif ediyor

Bugün yayına giren Dan Hibiki, kendine özgü kışkırtma hareketleri ve kendini “Master of Saikyo” olarak ilan ettiği dövüş teknikleriyle Street Fighter V’in 5. Sezonuna şık bir biçimde başlıyor. Street Fighter Alpha serisinin dayanak noktası olan ve son kez Street Fighter IV’te görünen Dan Hibiki, Ryu ve Ken’in eğitim ortağıdır. Geri adım atmayan herkesi “eğitmek” için donanımlı olduğunu düşünüyor. Dan, Street Fighter V kadrolarına artık Season 5 Character Pass yahut Season 5 Premium Pass ile eklenebilir. Ayrı olarak da edinilebilir. Sezon 5 Pass ayrıntı kısmı aşağıdadır.

Ayrıca bugün tüm Street Fighter V oyuncuları için ücretsiz bir güncelleme olarak sunulan kuvvetli bir “V-Shift” savaş mekaniği, oyunculara çiçeği burnunda savunma seçenekleri ve stratejileri sunuyor. Doğru zamanlandığında yalnızca bir V-Gauge çubuğuna mal olan V-Shift, oyuncuların zamanı kısa bir süre için yavaşlatan tamamen yenilmez bir backdash gerçekleştirmesine olanak tanıyarak savaşçıların karşı saldırılarını daha iyi planlamalarına yardımcı olmaktadır. Ek olarak, tüm oyuncular artık ücretsiz olarak “The Grid Alternative” adlı yeni bir eğitim aşamasının bunun yanında tüm oynanabilir karakterler için güncellenmiş bir savaş dengesi elde ederek oyunun savaş sistemine daha fazla oyun derinliği ve iyileştirmeler ekleyebilir.

Street Fighter V, 5.yılını Hibiki ve yeni içerikler ile kutluyor

Sezon 5’in geri kalanına incelediğimizde, dört karakter daha Street Fighter V: Champion Edition’a katılmaya hazırlanıyor:Rose (İlkbahar 2021), Oro (Yaz 2021), Akira (Yaz 2021) ve beşinci ve final açıklamalmamış karakter (Güz 2021). Rose sahnesi (İlkbahar 2021) ve Akira sahnesi (Yaz 2021) dahil olmak üzere Sezon 5 için toplamda 26 yeni kostüm ve iki yeni sahne de amaçlanıyor.

Yeni karakterlerin ve alakalı içeriğin keyfini çıkarmak için şu anda iki farklı Street Fighter V Sezon 5 pass mevcut: Season 5 Character Pass ve Season 5 Premium Pass. Her bir Season Pass’e müdahil olanlar şunlardan oluşmaktadır:

• Season 5 Character Pass

– Tüm Season 5 karakterleri ve Kostüm Rengi 3-10
– Beş Savaş Kostümü (her Season 5 Karakteri için bir tane)
– Altı Unvan
– Bonus İçerik: Eleven
– Özel PS4 Temaları ve Steam duvar kağıtları

• Season 5 Premium Pass

– Tüm Season 5 karakterleri ve Kostüm Rengi 3-10
– 26 YENİ Kostüm
– İki YENİ Sahne
– Tüm Season 5 karakterleri için tüm kostüm renkleri
– Sekiz Unvan
– Bonus İçerik: Eleven
– 100.000 Dövüş Parası
– Özel PS4 Temaları ve Steam duvar kağıtları

Basın Bülteni

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu