Biyografi

Sümeyye Yılancı Keşan Kimdir?

Sümeyye Yılancı Keşan Kimdir?, Bu makalemizde Sümeyye Yılancı Keşan Kimdir? başlığı altında kişinin yaşı nereli olduğu kısacası biyografisi hakkında detaylı bilgileri aktaracağız.

Sümeyye Yılancı Keşan Kimdir?

Sümeyye Yılancı Keşan Kimdir?

Atv ekranlarının başarılı muhabirlerinden biri olarak dikkat çeken Sümeyye Yılancı Keşan hakkında merak ettiğiniz bilgileri yazımız içerisinde bulacaksınız.

Sümeyye Yılancı Keşan Kimdir? Aslen Nereli ve Eşi Kim?

1992 tarihinde İstanbul’da hayata gözlerini açan Sümeyye Yılancı, aslen ise Giresunlu’dur.Evlendikten sonra Keşan soyadını almaya başlayan güzel spikerin eşi kim diye merak ediyorsanız eşinin ismi Mahmut Keşan’dır.Çift 2018 yılında evlenmişlerdir.

Ünlü muhabir, uzun zamandır muhabir olarak bulunmasına rağmen Türkiye’de tanınmaya başlanması ise sunmuş olduğu Hava Durumu haberi ile birlikte olmuştur.Bu haberde yağmurun ne kadar yağdığını göstermek istemiş ve bu nedenle şemsiye açarak iş arkadaşlarının şemsiye üzerinden suyu boşaltmasını istemiştir.Günümüz açısından ilginç ve bir o kadar da etkili bir haber olmuştur.

Ünlü ismin diğer gündemde olduğu haber ise başka bir haberi görüntülediği sırada bir kişinin yavru kediyi denize atarken görmesi ile ilgilidir.Yavru kediyi denize atan kişiye tepki vermiş olan isim halen Atv televizyonunda muhabirlik mesleğine devam etmektedir.

Ünlü muhabir genelde paylaşımlarını Instagram üzerinden yapmaktadır.Ayrıca Twitter hesabıda vardır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu