Oyun ve Ekipman

Super Smash Bros. Ultimate yeni karakterler için video yayınlandı

Super Smash Bros. Ultimate yeni karakterler için video yayınlandı, Herkese Merhabalar Muhbirler.org takipçileri siz değerli okurlarımız için oyun kategorimizde Super Smash Bros. Ultimate yeni karakterler için video yayınlandı başlığı altında geniş bir şekilde bilgileri aktarmaya çalıştık. Yazımızın detay bölümünde Super Smash Bros. Ultimate yeni karakterler için video yayınlandı ile alakalı faydalı bilgiler bulunmaktadır.

Super Smash Bros. Ultimate yeni karakterler için video yayınlandı

Geçen günlerde yapılan Nintendo Direct sunumunda Super Smash Bros. Ultimate için yeni karakter açıklamaları ile karşımıza gelmişti. Nintendo paylaşımı yaptığı yeni videoda bu karakterlere daha yakında zamandan bakma fırsatı sundu. Konuyla alakalı şirketin yapmış olduğu resmi açıklama ve video şu biçimde;

Pyra/Mythra, Super Smash Bros. Ultimate’e katılıyor

5 Mart Cuma gününden bu yana Xenoblade Chronicles 2’den Pyra / Mythra, Nintendo Switch’e özel Super Smash Bros. Ultimate kadrosuna resmen katılacak. Bu dövüşçü, yeni bir sahne ve Xenoblade Chronicles 2’den çeşitli müzik parçalarını da içeren Challenger Pack 9 DLC’nin bir parçası. Super Smash Bros. serisinin yönetmeni Masahiro Sakurai aracılığıyla sunulan bir videoda yeni eklenen dövüşçünün hareketleri anlatıldı. Yeni Cloud Sea of Alrest sahnesine ayrıntılı bir bakış da sunuldu.

Xenoblade Chronicles 2’de Pyra, tanınmış bir Kılıç, ana karakter Rex için yaşayan bir silahtır. Rol yapma oyunundaki bir dizi dramatik olaydan sonra Mythra, Pyra’nın içinde mühürlenmiş başka bir karakter olarak tanıtıldı. Oyunda kader ile birbirine bağlanan iki karakter, Super Smash Bros. Ultimate savaş alanında da birbirine bağlı.

Pyra ve Mythra teknik olarak seçim ekranında bir dövüşçüdür, fakat oyuncular savaş sırasında istedikleri zaman aralarında geçiş yapabilirler. Pyra güç hususunda uzmanlaşırken, Mythra hızda üstündür. Oyuncular, iki dövüşçü içinde geçiş yaparak, Pyra’yı tercih ederek kuvvetli yeteneklerle saldırabilir ve Mythra ile savaş alanında hızla sıçrayabilirler. Bu stratejik ikili dans, Pyra / Mythra’yı Super Smash Bros. Ultimate serisinde benzersiz bir dövüşçü yapar.

Oyuncuların Challenger Pack 9’da alacakları yeni sahne, Xenoblade Chronicles 2’deki en tanınmış mekanlardan birine dayanan Cloud Sea of Alrest olarak adlandırılır. Sahne, Sea of Clouds’da yüzen devasa bir yaratık olan Azurda’nın sırtında kuruludur. Azurda dünyayı dolaşırken oyuncular, uçan gemiler, Titanlar ve geniş krallıklar da dahil olmak üzere Xenoblade Chronicles 2’den tanıdık manzaraları görecek. Xenoblade Chronicles 2’den karakterler de görünecek, bundan dolayı oyunun hayranları, kimin çıkacağını görmek için her zaman tetikte olmalı.

Super Smash Bros. Ultimate yeni karakterler için video yayınlandı

Şu anda, Super Smash Bros. Ultimate, Xenoblade Chronicles 2’den üç şarkı içeriyor, fakat Challenger Pack 9’u indirdikten sonra bu sayı 19’a artıyor. Ek olarak, Pyra / Mythra ile birlikte GHOSTS ‘N GOBLINS serisinden Arthur’un miğfer ve zırhı, MONSTER HUNTER serisinden Rathalos Zırhı ve Miğferi ve Hunter Zırhı ve Miğferi dahil yeni ücretli Mii Fighter kostümleri de çıkıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu