Oyun ve Ekipman

Tales from the Borderlands Switch için çıktı

Tales from the Borderlands Switch için çıktı, Herkese Merhabalar Muhbirler.org takipçileri siz değerli okurlarımız için oyun kategorimizde Tales from the Borderlands Switch için çıktı başlığı altında geniş bir şekilde bilgileri aktarmaya çalıştık. Yazımızın detay bölümünde Tales from the Borderlands Switch için çıktı ile alakalı faydalı bilgiler bulunmaktadır.

Tales from the Borderlands Switch için çıktı

Uzun süre marketlerden kaldırılan ve bir önceki günlerde başarılı bir geri dönüş sergileyen Tales from the Borderlands Switch için de çıktı. Geçen ay konsolların bunun yanında PC platformuna da çıkan oyunun incelemesine de yer vermiştik. Buradan Tales from Borderlands inceleme içeriğimize, aşağıdan ise şirketin Switch versiyonu için yaptığı açıklamaya varabilirsiniz.

Tales from the Borderlands Switch platformuna geldi

Geçen ay konsollarda ve PC’de yeniden piyasaya sürüldükten sonra, ödüllü macera oyunu Tales from the Borderlands Switch sisteminde de oynanabilir olduğunu duyurmaktan heyecan duyuyoruz. 

İlk olarak Kasım 2014 ile Ekim 2015 içinde beş bölümlük bir seri olarak piyasaya sürülen Tales from the Borderlands, Borderlands 2 ve Borderlands 3 hadiseleri içinde geçen, seçim odaklı bir anlatı macera oyunudur. Bu bi hayli beğeni alan hikayeyi iki kahramanın bakış açılarından yaşayın. İki kahraman da her birinin kendilerine ait olduğuna inandığı bir tomar parayı kurtarmaya çalışırken beklenmedik bir ortaklık içinde bir araya gelirler.

[wpcc-iframe src=”https://www.youtube.com/embed/KAEXw5ol8a4″ frameborder=”0″ style=”position:absolute;width:100%;height:100%;left:0″ allowfullscreen]

Fiona, sahte bir Vault Key satarak bir servet kazanma planları yapan tam zamanlı bir dolandırıcıdır. Borderlands 3’ten Atlas Corporation CEO’su olarak tanıyor olabileceğiniz Rhys, kısa süre önce ölen Handsome Jack’i idolleştiren ve bir Vault Key için pazarda olan hırslı bir Hyperion çalışanıdır.

Vardıkları anlaşma, yalnızca Borderlands’de olabilecek şekillerde kötüye gidiyor ve her türlü kargaşaya yol açıyor. Moxxi, Zer0, Marcus ve Claptrap gibi tanıdık karakterlerle aksiyon sahneleri ve sohbetler sırasında seçimler yaparken hikayenin geri kalanının nasıl oynanacağı size kalmış.

Tales from the Borderlands, Borderlands düzeninde çok mühim bir bölümdür, bu yüzden onun kaotik, duygusal yolculuğunu halen yaşamadıysanız, şimdi tam zamanı. Bu yeni sürüm, tek bir pakette orijinal bölümlerin beşini içerir:

Tales from the Borderlands Switch için çıktı

Tales from the Borderlands bölüm listesi

  • Bölüm 1 – Zer0 Sum
  • Bölüm 2 – Atlas Mugged
  • Bölüm 3 – Catch a Ride
  • Bölüm 4 – Escape Plan Bravo
  • Bölüm 5 – The Vault of the Traveler

 Tales from the Borderlands’de yeniyseniz veya tamamlanmamış bir işle ilgilenmek için Rhys ve Fiona ile kendinizi yeniden tanımak istiyorsanız, bu unutulmaz macerayla vaktinizin tadını çıkarmanızı bekliyoruz.

Ve unutmayın, Borderlands 3 için Director’s Cut eklentisi 8 Nisan’da piyasaya sürülüyor ve çiçeği burnunda bir raid boss, bir dizi cinayet sırrı görevi, çiçeği burnunda Vault Cards aracılığıyla yeni zorluklar ve ödüller ve bunun bunun yanında önceden görülmemiş kamera arkası bölümü içeriyor. Director’s Cut, bireysel olarak yahut Season Pass 2’nin bir parçası olarak sunulacaktır. 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu