Oyun ve Ekipman

Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge duyuruldu

Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge açıklamaldu, Herkese Merhabalar Muhbirler.org takipçileri siz değerli okurlarımız için oyun kategorimizde Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge açıklamaldu başlığı altında geniş bir şekilde bilgileri aktarmaya çalıştık. Yazımızın detay bölümünde Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge açıklamaldu ile alakalı faydalı bilgiler bulunmaktadır.

Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge açıklamaldu

Özellikle televizyonda yayına giren ve müthiş bir açılış jeneriğine sahip olan animasyon serisi ile ülkemizde de bi hayli popüler olan Ninja Kaplumbağalar serisinin yeni oyunu Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge açıklamaldu. Eski Arcade oyunlarının temellerine tutunan bu yeni oyun hem görsel anlamda hem de oynanış yönünden bi hayli keyifli duruyor.

TMNT: Shredder’s Revenge açıklamaldu

Mercenary King ekibinin Tribute Games işbirliği ile geliştirdiği oyun DoTemu şifrketi aracılığıyla dağıtılacak. Bu firmayı da önceden olduğu Streets of Rage 4 gibi oyunlardan hatırlıyoruz.

TMNT: Shredder’s Revenge klask Arcade oynanışına sahip bir oyun. Yani sağa doğru ilerledikçe (Side Scrolling) önünüze gelen rakipleri pataklamanız ve yolunuza devam etmeniz gereken bir oyun olduğunu aktarabiliriz. Oyunda tabi ki klasik olarak Ninja Kaplumbağalar kullanıcılarını, yani Leonardo, Michelangelo, Donatello ve Raphael’i kontrol edebileceğiz.

İşin en güzel yönlerinden birisi de oyunun dört insana kadar co-op bir oynanış olanağı sağlayacak olması. Üstelik bu co-op özelliği çevrimiçi oynanışı da destekleyecek. Geçen zamanlarda çıkan bu tarz bazı oyunlar özellikle co-op modunun çevrimdışı olması dayatması ile eleştiri toplamıştı. neyse ki TMNT: Shredder’s Revenge oyununda böyle bir tutum sergilenmemiş.

Oyunun yayına giren ilk videosuna incelediğimizde kulaklarımızın pasını silen o ünlü jeneriğe sahip olduğunu göze çarpıyor. Daha sonra ise kısa bir oynanış görüntüsüne yer verilmiş. klasik Arcade temasına bağlı kalan oyunun çıkacağı platformlar ve çıkış tarihi kesinlikle verilmemiş. Şu an için Steam sayfasının açık olduğunu göze çarpıyor. Zaten oyunun sayfası Steam üzerinden açılır açılmaz en fazla istek listesine giren oyunlardan biri olmayı da başarmış.

Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder's Revenge duyuruldu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu