Kasım 28, 2022

Tekila Fiyatları 2022 – 2023 Güncel Fiyatlar

Meksika orjinli son derece elit bir içki olan Tekila, ismini Meksika’nın Jalisco eyaletinde bulunan Tequila kasabasından alır. İlk olarak agave bitkisinin öz suyundan üretilen bu içki, Maya Tanrısı olan Olmeca’ya adanmıştır. Günümüzde de Olmeca ismine sahip olan bir tekila markası vardır.Diğer kaliteli içkiler gibi Tekila da gerçek tadına yıllandıkça ulaşır. İki aydan bir yıla kadar bekleyen Tekilaya bekletilmiş ya da Reposado adı verilirken, daha uzun süre bekleyen Tekilalara ise yıllanmış veya Añejo ismi verilir.
Kaynak

Tekila Fiyatları 2022

Sizler için derlediğimiz Tekila fiyatlarına bu yazımızdan ulaşabilirsiniz. Tekila FiyatlarıZamlı Tekila fiyatları ne kadar oldu? Yeni gelen zamlar ile tüm Tekila markaları ve tekel, migros, metro ve carrefoursa gibi yerlerde Tekila satış fiyatları hakkında detaylı ve güncel bilgiler veriyoruz! Tekila fiyatları güncel fiyat listesi sizlerle.
Kaynak

Tekila fiyatları 2020

Tekila fiyatları üzerinden alınan Özel Tüketim Vergisi de (ÖTV) enflasyon zamları ile beraber artış gösterdi. Ancak ÖTV’nin yanısıra, ÖTV üzerinden %18’lik KDV kesintisi de yapılıyor.Alkol fiyatlarında yaşanan son zamların ardından, güncel tekila fiyatlarının listesi;
Kaynak

Tekila Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları

akakce.com tüketiciler için ücretsiz bir bilgi servisidir. Alışveriş öncesi sipariş edilecek ürünle ilgili geçerli bilgi her zaman için ilgili satıcıdan alınmalıdır. akakce.com’da verilen bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden veya bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemler sonucu meydana gelebilecek her türlü maddi ve manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı akakce.com sorumlu tutulamaz.akakce.com’da yer alan bütün marka ve isimlerin hakları ilgili firmalara aittir.
Kaynak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.