Oyun ve Ekipman

The Day Before için yeni oynanış videosu yayınlandı

The Day Before için yeni oynanış videosu yayınlandı, Herkese Merhabalar Muhbirler.org takipçileri siz değerli okurlarımız için oyun kategorimizde The Day Before için yeni oynanış videosu yayınlandı başlığı altında geniş bir şekilde bilgileri aktarmaya çalıştık. Yazımızın detay bölümünde The Day Before için yeni oynanış videosu yayınlandı ile alakalı faydalı bilgiler bulunmaktadır.

The Day Before için yeni oynanış videosu yayınlandı

İlk videosu ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran The Day Before için yeni bir oynanış videosu daha yayınlandı. IGN Fan Fest etkinliğinde yayına giren bu yeni videoda daha çok çatışma enerjikleri üzerine durulduğunu göze çarpıyor.

The Day Before yeni oynanış videosu geldi

The Day Before açık dünya bir oynanışını hayatta kalma ve MMO türleri ile birleştiren bir yapım. Oyunda diğer oyuncular ile mücadele edebileceğiniz gibi yaşanan salgınla, yani zombilerle de büyük bir mücadele içerisine girmeniz gerekiyor. Nitekim ilk oynanış videosunda bu enerjiklerin birçoğuna yer verilmişti. Yeni oynanış videosunda ise yine çatışma enerjiklerinin ön planda olduğunu göze çarpıyor.

Video açılışını kişiliğimizin geceyi geçirdiği bir ev içinde yapıyor. Çabucak toparlandıktan sonra kendimizi öne loot yaparken sokaklarda, ardından ise ufak bir çatışma içinde buluyoruz. Burada karakter animasyonları ve çatışma atmosferi çok başarılı dursa da hedef alma sisteminde bazı sıkıntılar olduğu da gözleri üstüne topluyor. Videonun sonunda ise oyunda nasıl araçlar bulunacağına dair ufak bir sürprize de yer verilmiş. Oyun için önceden hazırladığımız videoya ve Th Day Before’un genel enerjiklerine ise aşağıdan inceleyebilirsiniz. Araç sürüş enerjiklerinin de olduğu oyunun açıklanan bazı özellikleri de şu biçimde;

– Hayatta kalın: Terk edilmiş araçları, evleri ve gökdelenleri araştırarak yeni eşyalar bulun.

– Kimsenin girmeye cesaret edemediği bölgelere girin: Zombileri ve diğer oyuncuları gerçekçi silahlar ile geçerek yeni dünyanın efsanelerinden biri olun

– Salgın sonrası dünyayı keşfedin: Şaşırtıcı derecede güzel gözüken ama bir o kadar da tehlikeli olan bu dünyayı keşfedin.

– Bir kurtulan kolonisi bulun: Çok geç olmadaneski bir topluluğun yenilenme sürecine katılın. Hayatta kalan bu kolonilerde aldığınız silah ve eşyaları satabilir ve diğer oyuncular ile güvenli bir biçimde iletişim kurabilirsiniz.

Fntastic stüdyosu aracılığıyla geliştirilen oyunun çıkış tarihi halen belli değil.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu