Oyun ve Ekipman

The Outer Worlds: Murder on Eridanos ek paketi çıktı

The Outer Worlds: Murder on Eridanos ek paketi çıktı, Herkese Merhabalar Muhbirler.org takipçileri siz değerli okurlarımız için oyun kategorimizde The Outer Worlds: Murder on Eridanos ek paketi çıktı başlığı altında geniş bir şekilde bilgileri aktarmaya çalıştık. Yazımızın detay bölümünde The Outer Worlds: Murder on Eridanos ek paketi çıktı ile alakalı faydalı bilgiler bulunmaktadır.

The Outer Worlds: Murder on Eridanos ek paketi çıktı

The Outer Worlds: Murder on Eridanos ek paketi bugün itibari ile çıktı. Geçen yılın en iyi oyunlarından birisi olan Obsidian Entertainment imzalı oyunun Peril on Gorgon isimli bir genişleme paketi çıkmıştı. Bugün çıkan bu yeni genişleme paketi Switch versiyonu dışında kalan diğer platformlar için çıktı. Switch versiyonunun ise sene sonuna sarkacağı belirtilmiş. Firmanın konuyla alakalı yaptığı açıklama ve ek paketin ayrıntı kısmı şu biçimde;

The Outer Worlds: Murder on Eridanos müzikal çıkış fragmanı yayınlandı

[wpcc-iframe src=”https://www.youtube.com/embed/0NUKJXkQUn4″ frameborder=”0″ style=”position:absolute;width:100%;height:100%;left:0″ allowfullscreen]

The Outer Worlds: Murder on Eridanos ek paketi PlayStation 4, PlayStation 4 Pro, Xbox One ve Windows PC için satışa çıktı. Genişleme paketi, bu seneın sonlarında Nintendo Switch üzerinden de yayına girecek. The Outer Worlds: Murder on Eridanos; ayrı olarak satın alınabileceği gibi, full hikâye deneyimi için The Outer Worlds: Peril on Gorgon genişleme paketini de içeren The Outer Worlds Expansion Pass’in bir parçası olarak indirimli fiyatla edinilebilir.

Eridanos semalarında maceraya atılın ve Halcyon kolonisindeki en büyük cinayet sırrıni çözün. Rizzo’nun sözcüsü ünlü Halcyon Helen’in çiçeği burnunda Spectrum Brown Vodka’nın piyasaya sürülmesinden hemen önce ölü bulunmasının ardından bu enteresan cinayette herkes bir şüpheli. Bir suç mahallindeki anormallikleri ve tutarsızlıkları gösteren yarı hassas bir cihaz olan Discrepancy Amplifier ile ipuçlarını görülmektedirın. Her keşifle ek diyaloglar ve farklı görev rotalarının kilidini açın. Gizemli yolculuğunuzda, bir dizi enteresan şüphelilerle, Helen’in yardımcı yıldızları Spencer Woolrich ve Burbage-3001, Rizzo’s Rangers’ın ünlü atlet Black Hole Bertie gibi ünlü ikonlarla ve daha birden fazla şeyle karşılaşacaksınız! Her ürkütücü gülümsemenin ardında karanlık bir sır olduğu için dikkatli olun, fakat kararlılığınızın bu davanın kilidini açmanın anahtarı olduğunu da unutmayın.

The Outer Worlds: Murder on Eridanos ek paketi çıktı

Obsidian Entertainment’ın Oyun Direktörü Megan Starks, “Murder on Eridanos ile The Outer Worlds evreninin unutulmaz oyuncu kadrosunu daha fazla açığa çıkarmaya, oyuncuyu sürükleyici ve ilgi çekici bir hikâyenin merkezine yerleştirmeye sürdürmekteuz” dedi. “Bu genişleme paketi, hemen hemen mantıksız yeni bir ortamda başka bir kötü şöhretli şirkete ışık tutuyor ve hikâyeyi ilerletmemizi sağlayan yeni mekanikler sunuyor. Bu çılgın bir yolculuk ve hayranların tepkilerini görmek için sabırsızlanıyoruz. “

İcra Kurulu Başkan Yardımcısı ve Private Division Başkanı Michael Worosz “Murder on Eridanos, The Outer Worlds’ün bu bölümü için müthiş bir kapanış noktası oldu. Ek paket, orijinal oyunu müthiş kılan her şeyi sunuyor; fantastik bir dünya çapında derin oyuncu seçimler” dedi. “Oyuncular başka bir sürükleyici ve şakali hikâye, zekice diyaloglar ve çok daha yükseksını beklemeli. Bu genişleme paketi, The Outer Worlds’ü tekrar ziyaret etmek yahut bu dünyaya ilk kez dalmak için müthiş bir neden.”

The Outer Worlds: Murder on Eridanos bunun bunun yanında düzey sınırını (level cap) üçe puan yükseltirken daha fazla yetenek imkânı için ek alternatiflerin kilidini açar. Biri Helen’in özel silahı “The Needler” olmak üzere üç yeni bilim silahı edinebilir ve çeşitli yeni zırh setlerini toplayabilirsiniz. Grand Colonial Hotel’den Rizzo’nun renkli Purpleberry Orchards’ına kadar bu heyecan verici gizemde keşfedilecek birden fazla yeri barındıran, gaz devinin üst atmosferinde birbirine zincirlenmiş ve sürüklenen asteroit adalarından bir araya gelen tehlikeli yeni bölgeyi keşfederek Eridanos’a giriş yapın.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu