Oyun ve Ekipman

THQ Nordic yeni futbol oyunu: We Are Football

THQ Nordic yeni futbol oyunu: We Are Football, Herkese Merhabalar Muhbirler.org takipçileri siz değerli okurlarımız için oyun kategorimizde THQ Nordic yeni futbol oyunu: We Are Football başlığı altında geniş bir şekilde bilgileri aktarmaya çalıştık. Yazımızın detay bölümünde THQ Nordic yeni futbol oyunu: We Are Football ile alakalı faydalı bilgiler bulunmaktadır.

THQ Nordic yeni futbol oyunu: We Are Football

THQ Nordic, We Are Football isimli yeni futbol menajerliği oyununu açıkladı. On The Ball ve Football Manager serilerinin arkasındaki yaratıcı akıl, Gerald Kohler ve ekibi yeni bir futbol oyunuyla karşımıza çıkıyor. We Are Football, oyunculara onları hayalindeki takımın başına getirmeyi vaat ediyor.

THQ Nordic’ten yeni futbol oyunu: We Are Football

Basın açıklamasında şöyle belirtiliyor:

“Aynı anda hem baş antrenör, hem de yönetici olun. Günlük eğitimi düzenleyin, rakiplerinizi yenmek için doğru taktikleri seçin. Takımınıza katmak için en iyi genç oyuncuları bulun, en iyi reklam anlaşmalerini müzakere edin. Sürekli büyüyen hayran kitlenize uyacak bir stadyum inşa edin ve belki de her şeyden önce, destekleyicilerinize forma satarken fazla pahalıya vermediğinizden emin olun!”

[wpcc-iframe src=”https://www.youtube.com/embed/TKGjipSgszc” frameborder=”0″ style=”position:absolute;width:100%;height:100%;left:0″ allowfullscreen]

We Are Football, kulübünüzün her yönünün tam kontrolünü size vermeyi amaçlıyor. Yeni oyunda her şeyin nasıl işlediğini anlamak için geceler boyu düşünmenize gerek kalmayacak. Ne kadar kompleks gözükse de yapısı bi hayli basit olacak ve oyuncuyu fazla üzmeyecek. Bir sezonu bitirmek, gerçek bir futbol maçını bitirmekten biraz fazla sürecek. Yani iki saat kadar bir sürede sezonu bitirebileceksiniz. Bu da ilerleyişin sancılı olmayacağı yeni bir futbol oyununun geldiği yönünde.

THQ Nordic yeni futbol oyunu: We Are Football

THQ Nordic’in oyun için paylaşımı yaptığı fragman birkaç detaveya işaret ediyor. Oyunun belki de oyuncular aracılığıyla en beğenilmeyecek yanlarından biri ise herhangi bir resmi futbol lisansı bulundurmaması. Taraftarı olduğunuz takımı yönetmeniz ne yazık ki olabilecek olmayacak. Belki ilerleyen zamanda oyuna mod desteği gelirse, bu biçimde oyuncular kendi takımlarını ekleyebilirler.

  • Bakınız: FM2020 ücretsiz olunca rekor kırdı

Steam açıklaması

WE ARE FOOTBALL gerçek yönetim görevlerine odaklıdır. Bu oyun; takım, iş dostları, altyapı, taraftar kitlesi ve çok daha yükseksını büyüterek uzun soluklu zamanda kulübü geliştirmeyi amaçlar. Bunun neticesinde da oyundaki futbol oyuncuları kendi hikâyelerini tespit eden bireyler haline gelir.

Bir sezon birkaç saat içinde oynanabilir: Sadece birkaç dakika içinde kendini mücadelenin ortasında bulursun. Tek başına bir günde birkaç sezon bitirebilirken, iki oyuncuyla bir akşamda bile bir sezon bitirebilirsin.

Peki sizler THQ Nordic’in bu yeni oyunu ile ilgili neler düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar bölümünde belirtmeyi unutmayın.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu