Oyun ve Ekipman

Total War Rome Remastered duyuruldu

Total War Rome Remastered açıklamaldu, Herkese Merhabalar Muhbirler.org takipçileri siz değerli okurlarımız için oyun kategorimizde Total War Rome Remastered açıklamaldu başlığı altında geniş bir şekilde bilgileri aktarmaya çalıştık. Yazımızın detay bölümünde Total War Rome Remastered açıklamaldu ile alakalı faydalı bilgiler bulunmaktadır.

Total War Rome Remastered açıklamaldu

Efsane straji serilerinden Total War’un en bi hayli beğeni alan oyunlarından Rome, geri dönüyor. SEGA ve Creative Assembly imzasını taşıyan Total War Rome Remastered açıklamaldu ve çok yakın bir tarihte piyasaya sürülüyor. Strateji oyuncuları içinde bi hayli bi hayli beğeni alan serinin en bilinen oyunlarından birine gelen bu yeniden yapım haberi sevindirici detaylarla birlikte geliyor.

  • Bakınız: Total War Warhammer III açıklamaldu
  • Bakınız: A Total War Saga: TROY sistem gereksinimleri

Total War Rome Remastered çıkış tarihi de belirlendi

SEGA ve Creative Assembly imzasıyla yayına girecek olan Total War Rome Remastered geliştiricileri içinde Feral Interactive de yer alıyor. Feral Interacitve’i TW: Warhammer II için geliştirdiği DLC’lerden tanıyoruz. Sevilen oyunun yeniden yapım projesi için elimizde hali hazırda bir çıkış tarihi de yer alıyor. Total War Rome Remastered, 29 Nisan 2021 tarihinde piyasaya sürülecek.

[wpcc-iframe src=”https://www.youtube.com/embed/nLYIHoBb3kM” frameborder=”0″ style=”position:absolute;width:100%;height:100%;left:0″ allowfullscreen]

Yenilenmiş sürümü geliştirilmiş görseller, oyun mekanikleri, modern içeriklerle birlikte geliyor. Steam mağaza sayfasında yüksek çözünürlüklü model ve dokularla, mevcut mekaniklerin üstüne eklenen yeni oyun enerjikleriyle zenginleşeceği yazıyor.

Total War Rome Remastered açıklamaldu

Eğer orijinal oyuna Steam üzerinden sahipseniz, yenilenmiş sürüme yüzde 50 indirim ile sahip olacaksınız. Hali hazırda ön siparişe açılan oyun 175 TL fiyat etiketiyle satılıyor. SEGA’nın Steam üzerindeki fiyat politikası çok tutarlı olmadığından -en azından Türk Lirası için- fiyatın yakında zamanda artmasıni bekleyebilirsiniz. Bu nedenle eğer hazırda bütçeniz varsa ve bu oyunu düşünüyorsanız, özellikle ilk oyuna da sahipseniz kaçırmayın derim. Bu gözler önceden Rome II’nin fiyatının bir gecede 210 TL olduğunu da gördü.

Rome: Total War’un remastered sürümü Windows, Mac ve Linux için PC platformunda yayına girecek. Yenilenmiş sürüm çıkınca oyuncular eski sürümü oynamaya devam edebilecek. Herhangi bir “yerine gelme” söz konusu değil. Ayrıca oyun için açılan SSS (Sıkça Sorulan Sorular) sayfasında diğer oyunların yenilenmiş sürümü ihtimaline yönelik bir alan da yer alıyor. Şirket, diğer oyunlara böyle bir sürüm geliştirmediğini düşünüyor. Oysa ne çok isterdik Rome II’nin de remastered sürümünü görmeyi.

Ayrıca belirtmek gerekiyor ki bu remastered yalnızca Steam üzerinden alınabilecek. Epic Games Store’da yayınlamayı düşünmüyorlar. İlk kez 22 Eylül 2004 tarihinde piyasaya sürülen Rome: Total War, 29 Nisan’da yenilenmiş sürümüyle oyuncular karşısına çıkacak.

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu