Biyografi

Tuğçe Saatman Kimdir?

Tuğçe Saatman Kimdir?, Bu makalemizde Tuğçe Saatman Kimdir? başlığı altında kişinin yaşı nereli olduğu kısacası biyografisi hakkında detaylı bilgileri aktaracağız.

Tuğçe Saatman Kimdir?

Tuğçe Saatman Kimdir?

BeIN Sports kanalının beğenilen güzel sunucularından biri olan ve en son olarak Alo beIN isimli programda görmüş olduğumuz sunucu Tuğçe Saatman kimdir? kaç yaşında boyu kaç? kapsamlı şekilde hazırlamış olduğumuz sunucunun özgeçmişi.

Tuğçe Saatman Kimdir? Biyografisi

1988 yılında İstanbul’da hayata gözlerini açan Tuğçe Saatman, İlköğrenimini ve liseyi İstanbul’da bitirmiş ve akabinde ise Ankara’ya giderek Bilkent Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde eğitim görerek buradan diploma almıştır.

Tuğçe Saatman’ın boyu 1.71 cm, kilosu ise 55’dir.Gözlerinin rengi ise Kahverengidir.

Okul sonrası gerçek mesleğini yapmamış olan isim hemen kamera önü eğitimler almaya başlamış ve ardından da Tvlerde yer almıştır.İlk olarak Lig Tv’de spiker olarak görev alan isim, başarılı spikerliği ile birlikte “Yılın Kadın Spor Spikeri” ödülünü almıştır.

Meslek yaşamındaki en büyük desteklerden birini Babasından alan Tuğçe Saatman, aslen İzmirli olan bir bayandır.Soyadının Saatman olmasının nedeni ise Dedesi nedeniyledir.Dedesi uzun yıllar saatçilik yapmış bir isimdir.

2017 yılında Tv8 ekranlarındaki 3 Adam programına katılmış olan isim, bu programda sorulan “Ofsayt Nedir?” sorusuna kendine has bir şekilde cevap vermiş ve verdiği cevap ile hem izleyicileri hem de konukları güldürmüştür.

Sevdiği şeylerin başında hayvanlar gelen güzel sunucu, hayvanları çok seviyor ve sokak hayvanlarına da yardım etmeye çalışıyor.Kimdirkim.com Genelde iş dışındaki vakitlerini yürüyüş yaparak geçiren isim, iyi derecede İngilizce biliyor.

Evli olan güzel isim, 2018 tarihinde Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu Başkanı olan İlker Aycı ile evlenmiştir.

V 🙂

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu