Kasım 28, 2022

Ölmeden Önce İzlenmesi Gereken En İyi 45 Film

En iyi ,
Sizler için ölmeden önce kesinlikle izlenmesi gereken filmler listesi hazırladık. Yerli ve yabancı, Hollywood, Bollywood ve Avrupa sinemasından en iyi filmleri bulabileceğiniz bu listedeki 45 başyapıt niteliğindeki filmi seyrederseniz gözünüz açık gitmezsiniz bizce 🙂
‘Akıl Oyunları’, orijinal adıyla ‘A Beautiful Mind’ filminin konusunu özetlemek gerekirse; öğrencilik yıllarında oyun kuramını geliştiren dahi ve Nobel ödüllü matematik profesörü John Nash, delilik ve dahilik arasındaki sınırı karıştırmaya başlamıştır. Egosu ve hırsı ön planda olan Nash, mezun olana dek paranoid şizofren olduğunun farkında bile değildir. Yönetmenliğini Ron Howard’ın yaptığı 2001 yapımı Akıl Oyunları’nın başrollerinde ise Russel Crowe, Ed Harris ve Jennifer Connelly yer alıyor. 2002 Akademi Ödülleri’nde ‘En İyi Film’ ve ‘En İyi Yönetmen’ kategorileri de dahil olmak üzere 6 dalda Oscar’a layık görülen ‘Akıl Oyunları’(A Beautiful Mind), aynı sene BAFTA ve Altın Küre Ödülleri’nde de önemli ödüller elde etmiştir.
Kaynak

SON SENELERİN EN İYİ FİLMLERİ – GÜNCEL FİLM ÖNERİLERİ

En iyi , Sinemanın altın çağının 1990’lar ve 2000’lerde kaldığını düşünenler çok. Nerede o eski Matrix’ler, Fight Club’lar? Dizi çılgınlığının sinema sektörünü sarstığı doğru ancak seyircinin beğenisini kazanmış güncel filmler de var. Bu listemizde size son birkaç senenin en iyi filmlerini toparladık. Çoğu festivallerde ödül rekormeni ya da Oscar adayı olmuş hatta Oscar kazanmış filmler arasından seçtiklerimiz. Netflix’ten izlenebilenleri de belirttik. Şimdiden iyi seyirler.En İyi Netflix Dizileri için tıklayın.
Kaynak

Tüm Zamanların En İyi Filmleri

En iyi , Biz ve ortaklarımız çerezler gibi teknolojiler kullanıyoruz ve size en iyi çevrimiçi hizmeti sunabilmek adına internet tarama verileri topluyoruz. Bu yolla içerik ve reklamları kişiselleştiriyoruz. Eğer kabul ediyorsanız lütfen bizi bilgilendirin.
Kaynak

En İyi 52 Film Önerisi

En iyi , Sinema tarihinin en iyi filmlerini IMDB puanları ve izleyici yorumlarına göre derleyerek en iyi film öneri listesi hazırladık. İşte, en iyi filmler.İzleyenlerden tam not almış aksiyon, romantik, aşk, komedi ve korku gibi farklı kategorilerde en iyi filmleri listeledik.
Kaynak

Tüm Zamanların En İyi Filmleri – En İyi 30 Film Önerisi

En iyi , Sinema tarihinde, üstünden yıllar da geçse eskimeyen, hatta yıllar geçtikçe daha da değerlenen filmleri sizin için derledik. Çeşitli bilim kurgu, fantastik, korku, dram türündeki filmlerin yer aldığı bu listedeki eserlerin artık birer kült haline geldiğini söyleyebiliriz. Eleştirmen notlarını da dikkate alarak incelikle hazırladığımız metinde, zaman aralığını olabildiğince geniş tutarak tüm zamanların en iyi filmlerini bir araya getirmeye gayret ettik. Aralarında izlemediğiniz filmler varsa, en kısa sürede izlemenizi tavsiye ederiz. Hepinize iyi seyirler dileriz!Christoper Nolan’ın yönetmenliğini yaptığı Inception, bilim kurgu türündeki en iyi filmlerden biridir. Rüya kontrolünü konu alan bu filmde ana karakterimiz Copp yetenekli bir casustur ve uzmanlık alanı, insanların zihinlerine girerek onlardan bilgi toplamaktır. İnsanın en savunmasız olduğu uyku anlarında, onların rüyalarına giren Copp, kendini korumak için farklı savunma yöntemleri geliştirmektedir. Rüya ile gerçeğin birbirine karıştığı bu filmde, yer yer üzülecek, yer yer heyecanlanacaksınız.
Kaynak

En İyi Laptop Modelleri ve Dizüstü Bilgisayar Fiyatları

En iyi , Laptop kullanımı için geçerli nedenlerden en büyüğü olarak bilinen hareket özgürlüğü, bilgisayarınızı dilediğiniz yere taşıyıp istediğiniz ölçüde kullanmanıza sebep oluyor. Satın aldığınız dizüstü bilgisayarı uzun seneler boyunca ilk günkü performansına çok yakın bir biçimde kullanmak ve en yüksek verimi almak istiyorsanız, dikkat etmeniz gereken en önemli özellik cihazın işlemcisi ve belleği olarak biliniyor. Hızlı ve yeni işlemciye sahip olan bir cihaz seçmeniz, ürünü sorunsuz şekilde kullanmanız için gerekli oluyor.Sizi tüm gün bir masanın başında oturmaktan kurtarması ile vazgeçilmez ürünlerinizden biri haline kısa sürede gelecek olan laptoplar, rahatınız ve konforunuz için tercih etmeniz gereken en kullanışlı cihazlardan biri olarak biliniyor. Yüksek görüntü çözünürlüğüne sahip olan dizüstü bilgisayar modelleri, seyir keyfinizi katlıyor ve aynı zamanda daha yumuşak ve gözünüzü yormayan bir performans sunuyor. Böylelikle uzun süreler boyunca dizüstü bilgisayarınızla çalışmak zorunda kalsanız bile rahatsızlığınız en alt düzeyde oluyor.
Kaynak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.