Aralık 8, 2022

Türkiye’nin En İyi Sosyal İçerik Platformları 2022

En iyi içerik siteleri , Türkiye’nin En Büyük Finans Platformu ‘Telegram Yatırım Grubu’ Yayında!Instagram Hediyelik Eşya Sayfaları! 5+ Sayfa İle En Güzel Hediyelikler
Kaynak

İnternette Sıkılanlar İçin Dünyanın En İyi 24 Sosyal içerik Sitesi » BuzzGibi.com

En iyi içerik siteleri , Sosyal Medyaların ardından günümüz internet sitelerinin geldiği nokta sosyal içerik siteleri. Yani web istesinin içeriğini site sahipler veya bir kurum değil direk sitenin ziyaretçileri oluşturuyor ve takip ediyor. Örnek bizin sitemiz buzzgibi.com veya Türkeyinin en popüler sosyal içerik sitesi Onedio.com birer örnektir ama bu yazımızda dünya genelinde en başarılı 24 Sosyal içerik sitesini sizin için derledik.Garip şeyler sever misin? Muhtemelen başka hiçbir yerde bulamayacağınız en çılgın, tuhaf ve en tuhaf içeriğe sahip en popüler sosyal içerik sitesi ve bloglardan biri olan Oddee’ye göz atmanız gerekiyor. Çoğu içerik listeler şeklindedir, bakmanız gereken çok sayıda fotoğraf ve video vardır. Kategoriler sanat, yerler, nesneler, reklamlar, bilim, tıp, ev tasarımı, isimler, insanlar, hediyeler, hikayeler, teknoloji ve daha fazlasını içerir.

Homepage


Kaynak

Türkiye’nin En İyi ve En Yeni Sosyal İçerik Platformu

En iyi içerik siteleri , Türkiye’nin En İyi ve En Yeni Sosyal İçerik Platformu vicivedi.comTürkiye’de sosyal içerik platformu olarak hizmet veren birçok site var. Fakat her bir sitede yazıyı okuyamayacağınız kadar rahatsız eden reklamlar, yazı ile alakasız bir yığın kelime grubu ve angarya bilgiler mevcut. Vicivedi.com ailesi olarak insanların rahatsız oldukları noktaları tespit etmişler. Aradığınız bilgiler en yalın hali ile sosyal içerik platformu vicivedi.com sitesinde mevcut durumda. İnanıyoruz ki özlenen ve arzu edilen sosyal içerik platformunu sizler için bulduk.
Kaynak

Sosyal içerik siteleri

En iyi içerik siteleri , sosyal içerik siteleri tıpkı benim yazdığım yazılar gibi içerikler oluşturan web siteleridir. Bu sitelere üyelik gerçekleştirebilir sizlerde okuyucular olarak aynı zamanda yazarlar olabilirsiniz. Sosyal içerik siteleri veya sosyal içerik platformları çalışma mantığı hep aynıdır. Bu sitelerin en başında onedio sitesi gelmektedir. Öncülük eden websitesi de budur.
Kaynak

En İyi 14 Sosyal İçerik Platformu Listesi

En iyi içerik siteleri , Bilgisayar ve ya telefonunuzla eğlenceli vakit geçirebileceğiniz ve yeni bilgiler öğrenebileceğiniz web sitelerine sosyal içerik platformu denilir. Daima kendini yenileyerek güncel bilgilerle sizi gündemden asla uzak tutmayan fakat aynı zamanda eğlendirebilen, en son trendleri takip etmenizi sağlayan sosyal içerik platformları test, anket vb. vakit geçirebileceğiniz ortamlarda sağlarlar.Sosyal içerik platformları bu şekilde çalışınca tabiii normal web sitelerine olan ilgi ve alakanın yüksek kısmı azalmakta ve bu web sitelerine yönelmektedir. Bu gönderimizde Keyifsiz ailesi olarak sizlere “En İyi 14 Sosyal İçerik Platformu” listesini hazırladık.
Kaynak

En İyi İçerik Sitesi – Geekyapar!

En iyi içerik siteleri , Boğaziçi Üniversitesi Bilişim Kulübü COMPEC’in organize ettiği Boğaziçi Bilişim Ödülleri’nin 2017 töreni geçtiğimiz gün meydana geldi. Bilişim, teknoloji ve dijital medya alanında faaliyet gösteren insanlar…
Kaynak

En İyi CMS (İçerik Yönetim Sistemi) Platformları [2022]

En iyi içerik siteleri , Soru şu ki…Hangi CMS çözümünü seçmelisiniz? Cevap, kullanım durumunuza göre en iyi CMS ‘yi seçmektir. İster fotoğraf portföyünüzü sergiliyor olun ister bir çevrimiçi mağaza açın, kullanım amacınıza ve seviyenize uygun mutlaka bir CMS vardır. Burada en iyi CMS Platformlarını ve özelliklerini inceleyeceğiz.Güvenli: CMS güvenliğinin birinci öncelik olması gerekir. Sonuçta, yeni sitenize saldıracak bilgisayar korsanları veya teknik aksaklıklar istemezsiniz. Farklı kullanıcı izni seçeneklerine ve değişen erişim seviyelerine bakın. Seçtiğiniz CMS ayrıca sorunları çözmek için özel bir güvenlik ekibine sahip olmalıdır.
Kaynak

Webtekno, Peş Peşe 5. Kez ‘En İyi İçerik Sitesi Seçildi

En iyi içerik siteleri , Türkiye bilişim sektörünün en prestijli etkinliklerinden olan Boğaziçi Bilişim Ödülleri bu yılki sahiplerini buldu. Toplamda 18 kategorinin bulunduğu ödüllerde, En İyi İçerik Sitesi dalında biz de adaylık kazanmış ve sizinle paylaşmıştık. 200 bin kişinin fikir belirttiği oylama sürecinde, teknoloji haber ve içerik sitemiz Webtekno, kendi alanında bir kez daha ödüle layık görüldü.Webtekno, 2015’ten bu yana art arda beşinci kez kendi kategorisini domine ederek ödüle ulaştı. Elbette bu ödülü almamızı sağlayan en önemli detay siz değerli okuyucu, takipçi ve abonelerimizin oylarıydı. Sonuca %75 oranında etki eden oylarınızın ardından, bilişim sektöründe faaliyet gösteren 20 değerli juri üyesi kesin kararı verdi. 
Kaynak

Web Sitesi Kurmak Üzere2022'nin 8 En İyi CMS Platformu

En iyi içerik siteleri , Web sitesi açmak artık her zamankinden daha kolay. İstediğiniz türde web sitesi kurabilmenize olanak sağlayan oldukça fazla sayıda platform mevcut. Ancak en iyi CMS hangisi sorusunu cevaplamak biraz güç.Bu rehberde bu seçimi yapmanıza yardımcı olacağız. En iyi CMS seçimi için bir araya 8 aday getiriyor ve bu adayları yakından inceliyoruz:
Kaynak

Türkiye’nin En İyi İçerik Üreticileri Arasına Katılın

En iyi içerik siteleri , Bir içerik üreticisinin en önemli özelliği imla kurallarına olan duyarlılığıdır. Bağlaç olan “de”, “da”nın ve “ki”nin; soru edatı olan “mi”nin ayrı yazılacağını zaten bilir…
Kaynak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.