Oyun ve Ekipman

Ubisoft Plus Xbox Game Pass servisine eklenebilir

Ubisoft Plus Xbox Game Pass servisine eklenebilir, Herkese Merhabalar Muhbirler.org takipçileri siz değerli okurlarımız için oyun kategorimizde Ubisoft Plus Xbox Game Pass servisine eklenebilir başlığı altında geniş bir şekilde bilgileri aktarmaya çalıştık. Yazımızın detay bölümünde Ubisoft Plus Xbox Game Pass servisine eklenebilir ile alakalı faydalı bilgiler bulunmaktadır.

Ubisoft Plus Xbox Game Pass servisine eklenebilir

Ubisoft Plus Xbox Game Pass servisine eklenebilir iddiaları bir kez daha gündeme geldi. İlk olarak 2021 senesinin ilk günlerinde Microsoft’un bu ortaklık için Ubisoft’un kapısını çaldığına dair haberler ortaya çıkmış fakat ardından bu durum resmiyet kazanmamıştı. Ubisoft Plus Xbox Game Pass ortaklığına dair yeni söylentiler ise geçtiğimiz saatlerde gündeme bir kez daha geldi.

Ubisoft Plus Xbox Game Pass servisine mi eklenecek?

Ubisoft oyunlarını oynayabildiğimiz bu servisin Xbox Game Pass Ultimate aboneliklerine ekleneceği önceden Windows Central editörlerinden Jez Corden aracılığıyla iddia edilmişti. Jez Corden sene başında yaptığı bilgilendirmede bu birlikteliğin olasılığını bi hayli yüksek olarak ifade etmiş fakat bu hususta kaynaklarını paylaşmaktan kaçınmıştı. Benzer bir ortaklığı EA Games ile sürdüren Microsoft’un bu sefer elini daha da güçlendirmek için Ubisoft ile görüşmelere başladığı söyleniyor.

Ubisoft Plus Xbox Game Pass servisine eklenebilir

EA Play, Xbox Game Pass sistemine eklenmişti

EA Play Game Pass işbirliği geçtiğimiz yıl açıklamalmuş ve EA Games markasına ait olan yapımlar Microsoft’un abonelik servisine eklenmişti. Hatta PC sürümünde yaşanan bu erteleme ve merakla bekleyiş bir önceki günlerde son bulmuş ve EA Games oyunları PC’de Game Pass kullanan oyunculara da sunulmuştu. Bu birliktelikten bi hayli tatmin olan Microsoft ise kütüphanesini genişletmek için bu sefer de Ubisoft’un kapısını çalmış durumda. Şayet bu anlaşma da açıklamalursa oyuncular bir Game Pass Ultimate kullanıcı hesabı ile gerçekten de büyük bir kütüphaneye ulaşmış olacaklar.

Şu anda Xbox Game Pass için iki farklı üyelik modeli yer alıyor. Aylık 9.99$ fiyat etiketine sahip olan abonelik ile oyun severler Xbox Game Pass servisini PC veya konsol tarafında kullanabiliyorlar. Xbox Game Pass Ultimate aboneliği ise bu servisi hem PC hem de konsolda kullanmanıza olanak sağladığı gibi içinde Xbox Live Gold aboneliği ile birlikte ve EA Play oyunlarını da kapsıyor. Bu abonelik paktinin fiyatı ise aylık 14.99$ olarak belirtilmişti. Yani Ubisoft Plus oyunlarının bu servise eklenmesi gerçekleşirse Ultimate aboneliği olan oyun severler aynı fiyat ile Ubisoft’un bu serviste bulunan oyunlarına da ücretsiz olarak erişebilecekler.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu