Oyun ve Ekipman

Uzay boşluğunda kapışacağımız Boundary için yeni video geldi

Uzay boşluğunda kapışacağımız Boundary için yeni video geldi, Herkese Merhabalar Muhbirler.org takipçileri siz değerli okurlarımız için oyun kategorimizde Uzay boşluğunda kapışacağımız Boundary için yeni video geldi başlığı altında geniş bir şekilde bilgileri aktarmaya çalıştık. Yazımızın detay bölümünde Uzay boşluğunda kapışacağımız Boundary için yeni video geldi ile alakalı faydalı bilgiler bulunmaktadır.

Uzay boşluğunda kapışacağımız Boundary için yeni video geldi

Boundary için yeni bir oynanış video yayınlandı. Henüz kesin çıkış tarihi olmasa da bu sene içinde çıkacağı gösterilen oyunun bu yeni videosu IGN Fan fest etkinliğinden geldi. Surgical Scalpels stüdyosu aracılığıyla geliştirilen Boundary, rekabete dayalı bir FPS oyunu olsa da haritaları ve savaş mekanikleri ile diğer oyunlardan ayrılmayı başarıyor diyebiliriz.

Boundary için yeni oynanış videosu yayınlandı

Boundary oynanış videosundan da görebileceğiniz gibi tamamen uzay boşluğunda geçiyor. Bu konsept ne kadar başarılı olur bilemiyoruz ama oynanış anlamında diğer FPS oyunlarından ayrılan özelliklere sahip olduğunu aktarabiliriz. Oyunda ağır silahlar ile donatılmış bir astronot olarak savaş alanına teşrif edeceğimiz gibi çok daha komplike silahları kullanma şansına da sahip bulunacağız. Yer çekimi olmadığı için rakiplerinizin hangi yönden geldiğini iyi takip etmeli ve bu durumu belki de kendi avantajınıza çevirmelisiniz.

Oyunda Team Deathmatch, Facility Capture, Orbital Purge ve Skirmish gibi çoklu oyuncu modları bulunacağı öncedenden açıklanmıştı. Boundary için yayına giren bu yeni videoya aşağıdan, Sistem Gereksinimlerine ise buradan inceleyebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu