Oyun ve Ekipman

Valheim anlık neredeyse 500.000 kullanıcı sayısına ulaştı

Valheim anlık hemen hemen 500.000 kullanıcı sayısına ulaştı, Herkese Merhabalar Muhbirler.org takipçileri siz değerli okurlarımız için oyun kategorimizde Valheim anlık hemen hemen 500.000 kullanıcı sayısına ulaştı başlığı altında geniş bir şekilde bilgileri aktarmaya çalıştık. Yazımızın detay bölümünde Valheim anlık hemen hemen 500.000 kullanıcı sayısına ulaştı ile alakalı faydalı bilgiler bulunmaktadır.

Valheim anlık hemen hemen 500.000 kullanıcı sayısına ulaştı

Valheim son haftalarda oyun dünyasındaki en bi hayli hızlı yükselişe geçen oyun oldu. Kısa zaman zarfında önce iki milyon, son kez da üç milyon oyuncu sayısını geride bırakan yapım, anlık oyuncu sayısı hususunda da büyük bir sıçrama yaşadı. Valheim oynayan oyuncu sayısı dün itibari ile hemen hemen 500.000 rakamına ulaştı.

Valheim yeni rekorlar kırmaya sürdürmekte

Küçücük fıçıcık, içi dolu turşucuk misali çok ufak boyutuna rağmen devasa bir dünyaya sahip olan valheim, kısa bir sürede büyük bir ilgi toplayarak Steam’in en fazla oynanan oyunlarından biri oldu. Hem anlık oyuncu hem de satış rakamı anlamında zamanında PUBG’nin yakalamış olduğu başarıyı daha kısa sürelerde yakalamayı başaran oyun için yeni istatistikler gelmeye de sürdürmekte.

En son üç milyon oyuncu sayısını geride bırakan yapım dün anlık oyuncu sayısında 498.478 insana kadar ulaştı. Bu sayı ile Steam’de en fazla oynanan oyunlarda 2.sıraya kadar git gide artan yapım an itibari ile ilk beş sıraya yerleşmiş durumda. Şu anki oyuncu sayısına incelediğimizde 171.743 kişi ile 4.sırada olduğunu göze çarpıyor. Listenin başında ise Counter-Strike: Global Offensive oyunu yer alıyor.

Valheim anlık neredeyse 500.000 kullanıcı sayısına ulaştı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu