Oyun ve Ekipman

Valheim Hearth and Home güncellemesi geliyor

Valheim Hearth and Home güncellemesi geliyor, Herkese Merhabalar Muhbirler.org takipçileri siz değerli okurlarımız için oyun kategorimizde Valheim Hearth and Home güncellemesi geliyor başlığı altında geniş bir şekilde bilgileri aktarmaya çalıştık. Yazımızın detay bölümünde Valheim Hearth and Home güncellemesi geliyor ile alakalı faydalı bilgiler bulunmaktadır.

Valheim Hearth and Home güncellemesi geliyor

Son zamanların en popüler hayatta kalma oyunu Valheim Hearth and Home güncellemesiyle gelecek. Geliştirici halen güncellemeye yönelik çok bir detay paylaşmasa da, elimizde bizi mutlu etmeye yetecek kadar bilgi var. Geçen günlerde geliştirici Iron Gate, oyunun altı milyon kopya sattığını ve yeni bir güncellemenin yolda olduğunu açıkladı.

Valheim Hearth and Home güncellemesi ev inşa etmeye odaklanacak

Stüdyo halen yeni güncelleme ile ilgili geniş bir şekilde bir bilgi paylaşmasa da, oyunun baş sanatçısı Hearth and Home güncellemesinden yeni bir görsel paylaşımı yaptı. Güncelleme için tespit ettikleri isme bakarsak içinde ev içi ve çevresini inşa etmede kullanılabilecek yeni malzemeler getirecek. Bu da oyunun en kuvvetli yönlerinden birisi olan inşa sisteminin daha da keyifli hale gelecek olması manasına geliyor. Ayrıca bu Iron Gate‘in popüler oyunları için yayınlamayı planladığı bir çok güncellemeden yalnızca bir tanesi.

Valheim Heart and Home güncellemesi geliyor

Satışlar hususunda Steam’i alt üst eden oyun büyük başarı yakaladı. Oyunun çıkışından bu yana altı hafta gibi bir süre geçmesine rağmen satışları altı milyon kopyayı geçmiş durumda. Erken ulaşımde olan bir oyuna göre bunlar gerçekten muhteşem sayılar. Birçok AAA oyunu satışlarda sollayan Valheim Hearth and Home gibi bir çok büyük güncellemeyle elde ettiği oyuncuları da tatmin etmek için çalışıyor. Bunun bunun yanında ekip bildirilen hata ve poblemleri gidermek için de çok sıkı çalışıyor diyebiliriz.

Bildiğiniz gibi bir önceki günlerde geliştirici, Valheim lag sorunu ile alakalı yeni açıklamalar yapmıştı. Bunun üzerine gelen bir güncellemeyle bi hayli hızlıca bu probleme çözüm üretmeyi başarmışlardı ve bugün en azından gecikme süreleri hususunda ilk zamanlara göre çok daha az sorun yaşanıyor. Bunun yanında erken ulaşım oyunu olduğundan içinde bir çok bug bulunduran oyun için büyüklü ufaklü bir çok yama yayınlanıyor. Bunlar da oyun deneyimini iyileştirmeye yönelik çalışmalar. Biz de sitemizde siz değerli okurlarımız için oyun ile ilgili bir çok içerik bir araya getirdik ve Valheim Hearth and Home güncellemesi için de gelişmeleri takip ediyor bulunacağız. Sizler bu konu ile ilgili neler düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi aşağıda bulunan yorumlar bölümünde belirtebilirsiniz.

İlginizi çekebilir:
Valheim troll evcilleştirme modu
Düşük FPS sorunu ve çözümü
World Generator Kullanımı
Hayatta kalma rehberi
Erken ulaşım incelemesi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu