Oyun ve Ekipman

Valheim troll evcilleştirme modu ile ‘bebek troller’ yapın

Valheim troll evcilleştirme modu ile ‘bebek troller’ yapın, Herkese Merhabalar Muhbirler.org takipçileri siz değerli okurlarımız için oyun kategorimizde Valheim troll evcilleştirme modu ile ‘bebek troller’ yapın başlığı altında geniş bir şekilde bilgileri aktarmaya çalıştık. Yazımızın detay bölümünde Valheim troll evcilleştirme modu ile ‘bebek troller’ yapın ile alakalı faydalı bilgiler bulunmaktadır.

Valheim troll evcilleştirme modu ile ‘bebek troller’ yapın

Valheim için geliştirilen yeni bir mod oyundaki her şeyi evcilleştirebilmenize olanak sağlıyor. Valheim troll evcilleştirme modu olarak da adlandırabileceğimiz “AllTameable” modu aracılığıyla düşmanlarınızı güvenilir birer dost haline getirebilirsiniz. Gelin bu mod ile yapabileceklerinize birlikte göz atalım.

Valheim troll evcilleştirme modu: AllTameable

Bu mod ile yalnızca trolleri değil oyundaki hemen hemen her şeyi evcilleştirebiliyorsunuz. NexusMods üzerinde Buzz aracılığıyla yayına giren “AllTameable” modu aracılığıyla iskeletleri, trolleri, bozcüceleri ve hemen hemen her şeyi evcilleştirebilirsiniz. İyi haber şu ki kendinize bir troll ordusu kurarak yolunuza çıkan her şeyi dümdüz edebiliyorsunuz. Buna oyunun boss savaşları da dahil. Modu indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Follow up to my Wolf breeding post, I decided to take them to Yagluth…again. Solo this time. Yagluth VS ~50 2 star wolves. from r/valheim

Hatta şöyle ki, yukarıdaki videoda görebileceğiniz gibi bir oyuncu 50 kurttan bir araya gelen sürüsüyle son boss savaşını saniyeler içinde bitirebiliyor. Bunu hesaba katarak trollerden bir araya gelen bir orduya sahip olduğunuzu varsayarsak, son savaş birkaç saniyeden uzun sürmemeli. Lakin Valheim troll evcilleştirme modu yanında bazı gariplikleri de getiriyor. Artık bebek trollerle uğraşmanız gerekecek.

Valheim troll evcilleştirme modu ile 'bebek troller' yapın

Evet yavru, bebek olan her şeyin kendince bir tatlılığı var. En çirkin görünen yaratığın bile yavrusunun kendi içinde bir tatlıliği olabilir fakat trollerin yok. Her şeyin ters gittiği bir bilimsel deneyden fırlamış mutantlar gibi gözüküyorlar, iyi haber ise onları da sürünüze katabiliyorsunuz. Teknik olarak Valheim için yapılan bu mod aracılığıyla aşağı yukarı her şeyi evcilleştirebiliyorsunuz. Lakin hala geyik, balık ve diğer birkaç şanslı yaratık etki alanınızın dışında kalıyor.

Modun varsayılan sürümü yalnızca troller ve goblin türü yaratıklar için geçerli. Lakin yapılandırma dosyasını indirerek kataloğunuzu biraz daha kapsamlıletebilirsiniz. Sadece önünüzden geçecek kadar talihsiz olan bütün yaratıkları tuzağa düşürüp, onu bir yaban domuzu veya kurt gibi besleyerek evcilleştirebileceksiniz. Siz öte yandan kendi Eyfel Kulenizi inşa ederken onlar da arkada güvenliğinizi sağlayabilirler. Tabi eğer hayatta kalma rehberimizi okumadıysanız hala Valheim’in acımasız dünyasında hayatta kalmanız pek kolay değil.

Valheim için ürettiğimiz ilginizi çekebilecek bir çok içeriğe de aşağıdaki bağlantılardan varabilirsiniz:

Hileler ve bütün konsol komutları
Erken ulaşım incelemesi
Düşük FPS sorunu çözümü

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu