Oyun ve Ekipman

Vampire the Masquerade: Bloodlines 2 ertelendi, yapım ekibi değişti

Vampire the Masquerade: Bloodlines 2 ertelendi, yapım ekibi değişti, Herkese Merhabalar Muhbirler.org takipçileri siz değerli okurlarımız için oyun kategorimizde Vampire the Masquerade: Bloodlines 2 ertelendi, yapım ekibi değişti başlığı altında geniş bir şekilde bilgileri aktarmaya çalıştık. Yazımızın detay bölümünde Vampire the Masquerade: Bloodlines 2 ertelendi, yapım ekibi değişti ile alakalı faydalı bilgiler bulunmaktadır.

Vampire the Masquerade: Bloodlines 2 ertelendi, yapım ekibi değişti

Vampire the Masquerade: Bloodlines 2 bir kez daha ertelendi. Üstelik gelen haberlere ve detaylara bakacak olursak oyunun çıkış macerası yönünden yılan hikayesine dönen yapımlardan biri halini aldığini de aktarabiliriz. Bunun bunun yanında ilk kez 2020’de çıkacağı gösterilen Vampire the Masquerade: Bloodlines 2, son kez 2021’e ertelenmişti. Oyun için yeni çıkış tarihi ise net olarak verilmese de 2022 yılı işaret ediliyor.

Vampire the Masquerade: Bloodlines 2 bir kez daha ertelendi

Oyunun ertelenme haberinden daha enteresan olan detayı ise yapım ekibinin değişmesi oldu. Paradox, oyunun resmi Discord hesabı üzerinden bir açıklama yaptı. yapılan bilgilendirmede Vampire the Masquerade: Bloodlines 2‘nin geliştirici firma Hardsuit Labs’tan alındığı açıklamaldu. Oyunun iskeletini oluşturmuş olsalar da değişik bir şirketin projeye devam etmesi işleri iyice karıştıracak diye düşünüyoruz. Yapılan resmi açıklama şu biçimde;

“Günaydın, fark ettiğiniz gibi bir süredir sessiz kaldık. Bu bağlamda siz değerli okurlarımız için yapacağımız ilk haberimiz Vampire the Masquerade: Bloodlines 2‘nin hala geliştirme aşamasında olduğudur. İkinci olarak Hardsuit Lab ekibi artık Bloodlines 2’nin geliştirilmesinde öncülük etmeyeceğine dair zor bir karar aldık. Bu da oyunu önceden planladığımız gibi 2021 yılı içinde çıkaramayacağımız manasına geliyor. Şu anda yeni bir çıkış tarihi belirleyemediğimiz için şuan için ön siparişleri kabul etmeyi bırakmaya karar verdik.

Hardsuit Lab’a çabalarından dolayı ve çalışmada sıkı sıkıya çalışmalarından dolayı teşekkür etmek istiyoruz. Stüdyo oyunun temellerini atma hususunda muazzam bir iş çıkarttı ve umarım Bloodlines 2’ye olan katkılarını takdir edersiniz. Oyunun geliştirme aşaması boyunca verdiğiniz destek için teşekkür ederiz. Mümkün olan en kısa bir sürede Bloodlines 2’nin önümüzdeki zamanlarda geliştirme ekibini siz değerli okurlarımıza bildireceğiz.”

Vampire the Masquerade: Bloodlines 2 ertelendi, yapım ekibi değişti

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu