Oyun ve Ekipman

Warzone Mara operatörünün aktörü iki hileciyi tespit etti

Warzone Mara operatörünün aktörü iki hileciyi tespit etti, Herkese Merhabalar Muhbirler.org takipçileri siz değerli okurlarımız için oyun kategorimizde Warzone Mara operatörünün aktörü iki hileciyi tespit etti başlığı altında geniş bir şekilde bilgileri aktarmaya çalıştık. Yazımızın detay bölümünde Warzone Mara operatörünün aktörü iki hileciyi tespit etti ile alakalı faydalı bilgiler bulunmaktadır.

Warzone Mara operatörünün aktörü iki hileciyi tespit etti

Gün geçmiyor ki yeni bir Call of Duty: Warzone hile haberiyle karşılaşmayalım. Lakin bugün söz edeceğimiz konu bi hayli enteresan. Oyundaki Mara kişiliğini canlandıran Alex Zedra’nın çabalarıyla canlı yayında hile kullanıldığından şüphelenilen iki yayıncının hesapları askıya alındı. Artık hile haberlerine ne başlık yazacağını şaşırmış biri olarak yazdığım “Call of Duty Warzone oynarken hile yapıyorsanız, yapmayın” haberini de okumuşsunuzdur. Okumadıysanız, hile yapmamanız için bir yığın mantıklı sebepten bahsetmiştik.

Gerçekten Warzone oynarken hile yapıyorsanız, YAPMAYIN!

Oyuncuları geçtik, artık canlı yayınlarda bile hile yapanlar meydana çıkmaya başladı. BeardedBanger ve Sarah “Icy Vixen” Belles, Call of Duty Modern Warfare & Warzone‘da Operatör Mara’yı canlandıran Alex Zedra aracılığıyla hile kullanırken yakayı ele verdi. Zedra’nın iddiaları, bu ikilinin wall hack ve aimbot kullandığı yönünde. Bunun üzerinde önce Icy Vixen askıya alındı. Devamında ise 12 günde Twitch partneri bulunacağı için övünen BeardedBanger’ın hesabı da askıya alındı. O dakikaları izledikten sonra bu haberi aldığınızda sizin de “Oh iyi olmuş” diyeceğinizi düşünüyorum. Çünkü, iyi olmuş!

Zedra bunların üstüne “Bu platformda geçirdiğim beş yıl boyunca karşı karşıya geldiğım en toksik hilecileri yasakladığı için Twitch’e teşekkür ederim” dedi. Bütün bunlar aslında Alex Zedra’nın, kız arkadaşının hile yaptığından şüphelendiği için BeardedBager’ı aramasıyla başlıyor. BeardedBanger da “Ben insanları izlemem tokatlar geçerim” gibi saçma sapan şeyler dile getiriyor. Bu toksik yanıtlarından sonra işler kızışıyor zaten. Bununla yetinmeyip seyircilerine de sallamaya başlıyor. Yukarıdaki videodan gözlemleyebilirsiniz.

Velhasıl kelam, şu oyunda hile yapıyorsanız, gerçekten yapmayın. Bakın daha geçtiğimiz senenin sonlarında 20,000 kişiyi yasakladılar. Geçenlerde oyunlarda hile kullanan insanlarla alakalı bir bilimsel makale okudum, yakında zamanda bu konuyla alakalı öğrendiklerimi bir yazıda derleyip sizlerle paylaşacağım.

Warzone Report sistemi nasıl kullanılır?

Bu sistem hilecileri engellemek için değil, bireylerin kendi kayıtlarını takip etmesi için kurulmuş. Basitçe Call of Duty Twitter hesabına giderek alakalı gönderiye -buraya tıklayın- oyuncu etiketinizi #WarzoneReport hashtagi ile yazıyorsunuz. Size özel dizayn edilmiş bir görsel ile Öldürme/Ölüm gibi bazı istatistik verilere ulaşabiliyorsunuz. Ayrıca bu sayede kendinize uygun takım dostları bulma hususunda da işiniz kolaylaşacaktır.

İlginizi çekebilir:
Yayında ırkçılık yapan NBA oyuncusunun son durumu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu