Oyun ve Ekipman

Watch Dogs Legion Online çıkış tarihi açıklandı

Watch Dogs Legion Online çıkış tarihi bilgisi verildi, Herkese Merhabalar Muhbirler.org takipçileri siz değerli okurlarımız için oyun kategorimizde Watch Dogs Legion Online çıkış tarihi bilgisi verildi başlığı altında geniş bir şekilde bilgileri aktarmaya çalıştık. Yazımızın detay bölümünde Watch Dogs Legion Online çıkış tarihi bilgisi verildi ile alakalı faydalı bilgiler bulunmaktadır.

Watch Dogs Legion Online çıkış tarihi bilgisi verildi

Geçen yıl yeni nesil konsollar ile birlikte PC ve bir önceki nesil konsollara da çıkan Watch Dogs Legion için çoklu oyuncu modları nihayet geliyor. Dört insana kadar bir grup kurarak dostlarınız ile oynayabileceğiniz ve farklı görevlere gireceğiniz Watch Dogs Legion Online‘ı biz de geçtiğimiz ay test ettik. Oyunun online modu ile alakalı içeriğimize buraya tıklayarak, Ubisoft’un yaptığı resmi açıklamaya ise aşağıdan inceleyebilirsiniz.

Watch Dogs Legion Online 9 Mart’ta çıkıyor

Ubisoft, Watch Dogs: Legion’ın çevrim içi modunun 9 Mart’ta; Xbox One, Xbox Series X|S, PlayStation 4, PlayStation 5, Stadia ve Windows PC’de Epic Games Store ile Ubisoft Store için ücretsiz bir güncelleme aracılığıyla oyunun tüm sahiplerine sunulacağını açıkladı. Watch Dogs: Legion‘un çevrim içi modu, 9 Mart’taki ücretsiz güncellemenin bir parçası olarak aşağıdaki özellikleri içerecek:

– Oyuncuların dört oyuncuya kadar dostlarıyla birlikte takım kurabilecekleri, Londra şehrini keşfedebilecekleri, zorlu görevler tamamlayabilecekleri ve yan etkinliklere katılabilecekleri serbest dolaşım sunan bir koop açık dünya.

– Yeni koop oynanış mekaniklerini kullanan ve oyunculara müthiş takımı seçerek şehrin en ikonik yerlerinde Londra’nın tehditlerine karşı savaşma fırsatı veren iki ila dört oyunculu yeni ortak görevler.

– Takım çalışması ve verimlilik gerektiren ilk dört oyunculu koop Taktik Operasyonu “Leader of the Pack”. Zorlu bir görev arayan oyuncular için hazırlanmış, oyun sonu içeriği olan birbiriyle ilişkili beş hikâye görevinden meydana gelir. Oyuncuların takım dostları ile etkili bir biçimde strateji oluşturup iletişim kurmaları, cihazlarını geliştirmeleri ve kuvvetli bir karakter kadrosu oluşturmaları gerekecek.

– İlk “Oyuncuya karşı Oyuncu” (PvP) modu, dört oyuncunun silahlı örümcek robotları kontrol ettiği, heyecanlı ve herkesin tek başına bir ölüm maçında yarıştığı Spiderbot Arena.

Oyuncular, herhangi bir çevrim içi etkinliği tamamlayarak, sıralamalarını yükseltmek ve özel kozmetik eşyalar gibi çeşitli ödülleri açmak için XP kazanacaklar ve de yeni operatörler örgütlemek yahut DedSec cihazlarını geliştirmek için etki puanları kazanacaklar.

Watch Dogs Legion Online çıkış tarihi açıklandı

Sezon Kartı sahipleri bunun bunun yanında 9 Mart’ta iki benzersiz tek oyunculu vazifeye erişebilecek:

Guardian Protocol: DedSec, yapay zekanın insan kararlarını etkilemesine olanak tanıyan bir algoritmanın peşine düşer. Eğer bulamazlarsa, bu algoritma silahlı dronları otonom infazcılara dönüştürmek için kullanılabilir.

Not in Our Name: Gizli bir grup DedSec’in adını kullanıyor. Daha da kötüsü, acımasız bir tabloit gazete sahibi olan işverenlerinin kurbanlarına şantaj yapmak adına kullanabilmesi için bilgiler çalıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu