Oyun ve Ekipman

Watch Dogs Legion Online çıkış tarihi ertelendi

Watch Dogs Legion Online çıkış tarihi ertelendi, Herkese Merhabalar Muhbirler.org takipçileri siz değerli okurlarımız için oyun kategorimizde Watch Dogs Legion Online çıkış tarihi ertelendi başlığı altında geniş bir şekilde bilgileri aktarmaya çalıştık. Yazımızın detay bölümünde Watch Dogs Legion Online çıkış tarihi ertelendi ile alakalı faydalı bilgiler bulunmaktadır.

Watch Dogs Legion Online çıkış tarihi ertelendi

İlk etapta 9 Mart’ta çıkması hedeflenen Watch Dogs Legion Online, şimdi belirsiz bir tarihe kadar ertelendi. Ana oyunun enerjiklerine sadık kalarak bu iskelet üzerinden birden çok oyunculu deneyimi vaat edecek oyun için Ubisoft aracılığıyla yeni bir açıklama yapıldı. Yapılan yeni açıklamayla birlikte oyunun PC sürümünün çıkış tarihi, yeni bir tarih açıklamalana kadar belirsizliğini koruyacak. Aynı zamanda PlayStation, Xbox ve Stadia sürümleri için de bir erteleme mevcut fakat onlar için yeni tarih belirlenmiş durumda.

Watch Dogs Legion Online, belirsiz bir tarihe ertelendi

Günümüzün en büyük poblemlerindan “donanım uyumsuzluğu” Watch Dogs Legion Online için de baş gösterdi. Geliştirme ekibi Twitter’da yaptığı bilgilendirmede oyunun “belirli ekran kartlarına sahip oyuncularda çökmesine neden olabilecek bir sorun” tespit ettiklerini bildiriyor. Sorunu çözmek için çalışıyorlar ve sorun düzeltilene kadar oyunun PC versiyonunun lansman tarihini ertelemeye karar verdiler. “Yeni lansman tarihini en kısa bir sürede bildireceğiz” diyorlar.

Duyuruda bunun yanı sıra Legion’un çok oyunculu Xbox, PlayStation ve Stadia sürümlerinin de 23 Mart‘ta çıkacağı bildirildi. Burada da oyunun değişik bir oyun modunda çökmesine neden olan bir hata tespit edilmiş ve üzerinde çalışıyorlar. Geliştirici ekip “Bahsi geçen poblemleri çözmek ve bütün oyunculara en iyi oyun deneyimini sunabilmek için çok sıkı çalışıyoruz” diyor. Oyunculara anlayışları ve sabırları için teşekkür ederek cümlelerini sonlandırıyorlar.

Watch Dogs Legion Online çıkış tarihi ertelendi

Oyun için ilk çıkış tarihi geçtiğimiz haftalarda 9 Mart olarak açıklamalmuştu. Günümüz oyunlarının çok yaşadığı bir sorun olan donanım uyumsuzluğu Legion’un da kapısını çalmış durumda. Konsol sürümleri için yeni çıkış tarihi 23 Mart 2021 olurken, PC sürümü için halen bir tarihimiz yok. Geçen yıldan bu yana ertelenen oyunların sayısı da hiç azımsanacak kadar değil. Pandeminin de etkisiyle, sanırım endüstrinin standartları arasına “oyunlar en az bir defa ertelenmeden çıkamaz” giriyor.

Oyunu merak edenlere

Ana oyunda bulunan mekaniklerin büyük bir kısmına dokunmadan, bazılarının önemini koruyarak yeni birden çok oyunculu deneyimi sunacaklar. Bunun bunun yanında farklı oyun modları da yine Watch Dogs Legion Online içinde yerini alacak. Sitemizden Ersin Kılıç da bu oyunu yerinde denedi ve siz değerli okurlarımız için dolu dolu bir ön inceleme hazırladı. Eğer oyunun yapısını ve ayrıntı kısmını düşünüyorsanız buraya tıklayarak ön incelememize gidebilirsiniz. Sizler de görüşlerinizi yorumlarda belirtmeyi unutmayın.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu