Oyun ve Ekipman

Watch Dogs Legion ücretsiz hafta sonu etkinliği duyuruldu

Watch Dogs Legion ücretsiz hafta sonu etkinliği açıklamaldu, Herkese Merhabalar Muhbirler.org takipçileri siz değerli okurlarımız için oyun kategorimizde Watch Dogs Legion ücretsiz hafta sonu etkinliği açıklamaldu başlığı altında geniş bir şekilde bilgileri aktarmaya çalıştık. Yazımızın detay bölümünde Watch Dogs Legion ücretsiz hafta sonu etkinliği açıklamaldu ile alakalı faydalı bilgiler bulunmaktadır.

Watch Dogs Legion ücretsiz hafta sonu etkinliği açıklamaldu

Watch Dogs Legion ücretsiz hafta sonu etkinliği yapılacağı Ubisoft aracılığıyla resmi olarak açıklamaldu. En son Watch Dogs Legion online modu ile karşımıza çıkan Ubisoft imzalı yapım, 25 – 29 Mart tarihleri içinde ücretsiz olarak oynanabilecek. Firma ön yükleme aşamasının ise bugün başlayacağını belirtmiş durumda. Yapılan resmi açıklama ve detaylar şu biçimde;

25 – 29 Mart içinde Watch Dogs Legion ücretsiz olacak

Ubisoft, Watch Dogs Legion ücretsiz olarak 25 – 29 Mart tarihleri içinde Xbox One, Xbox Series X | S, PlayStation 4, PlayStation 5 ve Windows PC için Epic Games Store ile Ubisoft Store’da oynanabilecek. Ek olarak, ön yükleme bugün açılacak.

Yakın gelecek Londra’sındaki her karakter hem tek oyunculu hem de çevrim içi modlarda Ücretsiz Hafta Sonu Denemesi sırasında örgütlenip oynanmaya hazırlanmış olacak. Oyuncular, yerel barlarda dart oynamak ve çıplak el boksu dövüşlerine katılmak gibi tüm açık dünya etkinliklerine göz atabilecek ve bunun yanı sıra Londra Şehri ve Lambeth de dahil olmak üzere sekiz ilçenin yarısını keşfedebilecekler. Ayrıca oyuncular, Skye Larsen görevine kadar oyunun hikayesinde ilerleyebilecekler.

[wpcc-iframe src=”https://www.youtube.com/embed/0EFXIK9Vwjw” frameborder=”0″ style=”position:absolute;width:100%;height:100%;left:0″ allowfullscreen]

 Mücadeleye devam etmek isteyen oyuncular, oyun ilerlemelerini kaydedecek ve Watch Dogs: Legion ile sezon kartı için belirli platformlarda indirimlerin keyfini çıkaracaklar:

  • Xbox: 23 Mart – 15 Nisan tarihleri içinde Standart ve Ultimate sürümlerinde yüzde 50 indirim.
  • PlayStation: 24 – 31 Mart tarihleri içinde Standart ve Ultimate sürümlerinde yüzde 50 ve sezon kartında yüzde 25 indirim.
  • Windows PC için Ubisoft Store: 18 Mart – 9 Nisan tarihleri içinde Standart, Gold ve Ultimate sürümlerinde yüzde 50 ve de sezon kartında yüzde 25 indirim.
  • Windows PC için Epic Games Store: 25 Mart – 8 Nisan tarihleri içinde Standart, Gold ve Ultimate sürümlerinde yüzde 50 ve sezon kartında yüzde 25 indirim.
  • Stadia: 25 – 29 Mart tarihleri içinde Standart, Gold ve Ultimate sürümlerinde yüzde 50 ve sezon kartında yüzde 25 indirim.

Ayrıca Ubisoft, tüm Watch Dogs: Legion oyuncuları için ücretsiz çıkış sonrası içeriğin kullanılabilirliğinin bunun yanında tek oyunculu ve çevrim içi modlarda sezon kartı sahiplerine sunulan yeni, özel içeriği ayrıntılı olarak açıkladı. 

Watch Dogs Legion ücretsiz hafta sonu etkinliği duyuruldu

Tüm Watch Dogs: Legion karakterlerinin erişebileceği çıkış sonrası içerik aşağıdakileri içerir:

23 Mart: Takım çalışması ve verimlilik gerektiren ilk Taktik Operasyonu “Leader of the Pack”, Watch Dogs: Legion’ın çevrim içi modunda oynanabilir. Bir ihbarcı ile birlikte çalışan DedSec, Urban Drone Warfare’e gelişmiş kovan-zihin tabanlı yapay zekayı getiren ölümcül bir girişimi görülmektedirır. Programı durdurmak için acele etmeliler. Olayın merkezinde de gizli ve korkunç bir tehdit keşfedecekler.

Mayıs ayının sonlarında oyuncular iki yeni PvP moduna erişebilecek: Extraction ve hayranların favorisi Invasion ve bunun bunun yanında yeni Taktik Operasyonu Project Omni Watch Dogs: Legion çevrim içi moduna gelecek. Project Omni, yoğun ve zorludur. Londralıların optik cihazlarının beyinlerini neden olumsuz etkilediğini anlamak için gizli bir projeye sızmak adına dört kişilik bir ekibe ihtiyaç duyulacak.

Sezon kartı sahipleri için:

[Nisan sonu], insanüstü deneylerin konusu ve bireylerin zihnini kontrol etme kabiliyetine sahip olan Mina, yeni bir görevle birlikte oyuna eklenecek.

[Haziran sonu], tek oyunculu hikaye ile çevrim içi olarak oynanabilecek olan orijinal Watch Dogs oyunundan Aiden Pearce ile Watch Dogs 2’den Wrench’i içeren yeni hikaye bölümü Watch Dogs: Legion – Bloodline oyuna gelecek.

[Ağustos], Assassin’s Creed®’den Assassin Order’ın bir üyesi olan Darcy, yeni görevlerin bunun yanında yeni bir oynanabilir karakter olarak çıkacak.

Watch Dogs Legion ile ilgili

Watch Dogs: Legion’da Londra bir çöküş ile yüzleşiyor. Çalkantılı bir Londra’nın git gide artan huzursuzluğunun ortasında, Zero-Day adında kimliği belirsiz bir varlık, Londra’daki düzenli bombalamalar için gizli yeraltı direniş grubu DedSec’i suçladı. Daha sonra, Londra’nın her bir köşesinden gelen suçlu fırsatçılar yetki sahibi oldu ve yenik bir hükümetin bıraktığı boşluğu doldurdu. Bir DedSec üyesi olarak, oyuncuların Watch Dogs: Legion’da, sadistler, paralı askerler, siber suçlular ve daha fazla fırsatçı suçlulara karşı çıkacakları için, çeşitli durumlara hazırlıklı olmaları gerekir. Oyuncular bu suçlu fırsatçıları alt etmek, Londra’yı kurtarmak ve Zero-Day’in kimliğini görülmektedirmak için DedSec direnişlerine yeni üyeler örgütlemelidir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu