Oyun ve Ekipman

We Were Here Forever PC ve yeni nesil konsollar için duyuruldu

We Were Here Forever PC ve yeni nesil konsollar için açıklamaldu, Herkese Merhabalar Muhbirler.org takipçileri siz değerli okurlarımız için oyun kategorimizde We Were Here Forever PC ve yeni nesil konsollar için açıklamaldu başlığı altında geniş bir şekilde bilgileri aktarmaya çalıştık. Yazımızın detay bölümünde We Were Here Forever PC ve yeni nesil konsollar için açıklamaldu ile alakalı faydalı bilgiler bulunmaktadır.

We Were Here Forever PC ve yeni nesil konsollar için açıklamaldu

Macera türünü içinde bulunan bulmaca öğeleri ve co-op enerjikleriyle birleştirecek olan We Were Here Forever açıklamaldu. Henüz kesin çıkış tarihi belli olmasa da bu sene içinde çıkacağı gösterilen We Were Here Forever, PC platformunun bunun yanında Playstation 5 ve Xbox Series X / S konsolları için de yayına girecek.

We Were Here Forever açıklamaldu

İçerisinde bolca fantastik öğe göreceğimiz yapımın arkasında ise Total Mayhem Games yer alıyor. Firmanın önceden yapmış olduğu oyunlara incelediğimizde aslında aynı isimde bir seriye sahip olduklarını da göze çarpıyor. Bu yeni oyun ise yeni nesil konsollar ile birlikte yeniden ele alınacak ve daha iyi bir görsellik ile karşımıza çıkacak.

İki kişilik bir Co-op oynanışına sahip olan oyunda sıkışıp kaldığımız Castle Rock dünyasından kurtulmaya çalışacağız. Tabi ki oyuncuların birlikte çözmesi gereken bulmacalara oyun içinde bolca yer verilecek. Oyunun ilk fragmanı ve sistem gereksinimleri şu biçimde;

We Were Here Forever sistem gereksinimleri

Minimum sistem gereksinimleri

64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 10 64 bit
İşlemci: Intel Core i3 4000
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: Nvidia GTX 750
DirectX: Sürüm 11
Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
Depolama: 20 GB kullanılabilir alan

Önerilen sistem gereksinimleri

64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 10 64 bit
İşlemci: Intel Core i5 4000
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: Nvidia GTX 970
DirectX: Sürüm 11
Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
Depolama: 20 GB kullanılabilir alan

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu