Oyun ve Ekipman

WoW: Shadowlands içerik güncellemesi Chains of Domination duyruldu

WoW: Shadowlands içerik güncellemesi Chains of Domination duyruldu, Herkese Merhabalar Muhbirler.org takipçileri siz değerli okurlarımız için oyun kategorimizde WoW: Shadowlands içerik güncellemesi Chains of Domination duyruldu başlığı altında geniş bir şekilde bilgileri aktarmaya çalıştık. Yazımızın detay bölümünde WoW: Shadowlands içerik güncellemesi Chains of Domination duyruldu ile alakalı faydalı bilgiler bulunmaktadır.

WoW: Shadowlands içerik güncellemesi Chains of Domination duyruldu

Hain Sire Denathrius yenilse de Maw’ın gücü artmaya sürdürmekte. World of Warcraft®: Shadowlands’in bir sonraki büyük içerik güncellemesi Chains of Domination™ ile oyuncular Jailer’ın ümitsiz diyarının yeni derinliklerine dalarak onun kötü emellerinin gerçek yüzünü anlamaya çalışacak. 

World of Warcraft: Shadowlands içerik güncellemesi Chains of Domination duyruldu

Dört ahdin yenilenmiş gücünü arkalarına alan Horde ve Alliance kahramanları, Shadowlands’deki savaşı Jailer’ın karargâhına taşıyacak. Lakin Sürgün’ün (Banished One) hizmetkârlarının arasına yeni ve dehşet verici biri katılıyor. Sylvanas Windrunner aracılığıyla ele geçirilen bu korkunç kişi, Azeroth’un kahramanlarının yüreklerine Shadowlands’in başka hiçbir yaratığının salamayacağı bir korkuyu salıyor.

[wpcc-iframe src=”https://www.youtube.com/embed/cbkQEgf_TAs” frameborder=”0″ style=”position:absolute;width:100%;height:100%;left:0″ allowfullscreen]

KORTHIA’NIN GİZEMLERİNİ KEŞFEDİN—Jailer, hain emellerini gerçekleştirecek bir anahtarın peşinde ve sırf onu bulabilmek için Maw’ın yitip gitmiş bir bölgesinden bir parçayı kendine çekiyor. Kadim Sırlar Şehri Korthia’da yanıtlar arayın ve yeni görevler ve açık dünya aktivitelerine katılın.

AHİTLER TAARRUZA GEÇİYOR—Güçlerini yeniden toplayan Kyrian, Night Fae, Necrolords ve Venthyr’lerle birlikte dört ahdi bir araya getirecek bir vazifeye çıkın. Birlikte Jailer’ın bölgesine saldırın.   

SANCTUM OF DOMINATION’I BASIN—Yeni 10 boss’luk baskın: Sanctum of Domination’da Torghast’ın keşfedilmemiş köşelerindeki tehlikelere göğüs gerin. Gerçek Eye of the Jailer’la karşılaşın, Tarragrue’yu alt edin ve Banshee Queen’in karşısına dikilin.

YENİ MEGA-ZİNDAN: TAZAVESH, THE VEILED MARKET—Grubunuzu toplayın ve gizemli Broker’ların pazarında geçen bu sekiz boss’luk Mythic mega-zindanda Azeroth’un kuvvetli eserlerini çalın.

VE FAZLASI. . .—Shadowlands Baskın, Zindan ve PvP’nin 2. Sezonuna hazır olun. Jailer’ın gücünden esinlenen sezonluk bir Mythic Keystone zindan etkisi, tüm sınıfların giyebildiği ahit kozmetik zırh setleri, yeni Soulbind ve Conduit güçleri, çiçeği burnunda binek ve yoldaşlar, ahitlerin dört bölgesinde uçuş ve dahası sizi bekliyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu