Oyun ve Ekipman

Yakuza: Like a Dragon PS5 çıkış fragmanı yayınlandı

Yakuza: Like a Dragon PS5 çıkış fragmanı yayınlandı, Herkese Merhabalar Muhbirler.org takipçileri siz değerli okurlarımız için oyun kategorimizde Yakuza: Like a Dragon PS5 çıkış fragmanı yayınlandı başlığı altında geniş bir şekilde bilgileri aktarmaya çalıştık. Yazımızın detay bölümünde Yakuza: Like a Dragon PS5 çıkış fragmanı yayınlandı ile alakalı faydalı bilgiler bulunmaktadır.

Yakuza: Like a Dragon PS5 çıkış fragmanı yayınlandı

Geliştirici Ryu Ga Gotoku Studio ve yayıncı Sega, dünya çapında bugün piyasaya çıkan RPG oyunu Yakuza: Like a Dragon‘un PlayStation 5 sürümü için çıkış fragmanını paylaşımı yaptı. Oyun önceden Japonya ve Asya’da Yakuza 7: Whereabouts of Light and Darkness ismiyle PlayStation 4, Xbox Series, Xbox One ve PC (Steam & Microsoft Store) için yayınlanmıştı. Oyunun PlayStation 4 sürümüne sahip olan oyuncular, PlayStation 5 sürümüne ücretsiz yükseltme yapabilecekler, fakat kayıt dosyalarını aktaramayacaklar.

Daha önce benzer bir durum, Marvel’s Spider-Man oyununda yaşanmıştı. Yakuza: Like a Dragon oyununda olduğu gibi Marvel’s Spider-Man’de de yeni nesle geçiş yapan kullanıcılar, kayıt dosyalarını aktaramamışlardı. Geçiş oyunları sürecinde bazı yayıncılar, bu dosyaların aktarımına imkan tanırken, bazı yayıncılar da ne yazık ki oyuncuların önüne engel koyuyor. Tabii bu durum, eleştirileri de bununla birlikte getiriyor. Zaman ilerledikçe diğer yayıncılardan da benzer açıklamaları duyacağız gibi görünmekte.

Yakuza: Like a Dragon PS5 çıkış fragmanı yayınlandı

Yakuza: Like a Dragon PS5 çıkış fragmanı yayınlandı

Tokyo’daki düşük rütbeli bir yakuza ailesinin düşük rütbeli bir üyesi olan Ichiban Kasuga, işlemediği bir suçtan dolayı 18 yıl hapis cezasına çarptırılıyor. İnancını yitirmeden hapis cezasını tamamlayıp topluma geri dönen Ichiban, dışarıda kendisini bekleyen kimse olmadığını ve en fazla saygı duyduğu kişi aracılığıyla klanının yok edildiğini öğreniyor.

Toplumda dışlanmış bir grup insanı kendi tarafına çeken Kasuga, ailesinin ihaneti altında yatan gerçeği keşfetmeye ve yaşamını geri kazanmaya karar veriyor. Yozlaşmış polis Adachi, evsiz eski hemşire Nanba ve görevi uğrunda çabalayan konsomatris Saeko ile birlikte Yokohama’nın yeraltı dünyası çekişmelerine bulaşırlar ve hiç ummadıkları kahramanlara dönüşebilmeleri için itibar katlarında yükselmeleri gerekir.

En son oyunun PlayStation 5 için yayına giren çıkış fragmanına aşağıdan inceleyebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu