Oyun ve Ekipman

Yeni Dragon Age oyunu için konsept çizim yayınlandı

Yeni Dragon Age oyunu için konsept çizim yayınlandı, Herkese Merhabalar Muhbirler.org takipçileri siz değerli okurlarımız için oyun kategorimizde Yeni Dragon Age oyunu için konsept çizim yayınlandı başlığı altında geniş bir şekilde bilgileri aktarmaya çalıştık. Yazımızın detay bölümünde Yeni Dragon Age oyunu için konsept çizim yayınlandı ile alakalı faydalı bilgiler bulunmaktadır.

Yeni Dragon Age oyunu için konsept çizim yayınlandı

Yeni Dragon Age oyunu için heyecanlı bekleyiş bir süre önce başladı diyebiliriz. Geçen yıl tertip edilen EA Play etkinliğinde ilk kez teknik demolar ile birlikte yaşanan yeni Dragon Age oyunu için bu sene içinde daha fazla bilgi ile karşı karşıya geldik. Muhtemelen Dragon Age 4 olarak adlandırılacak bu oyunun ilk kez kısa bir teaser videosu yayınlandı. Daha sonra ise yapım aşamasına dair bazı konsept çizimlere kavuşmaya başladık. İşte oyun için yeni bir konsept çizim çalışması daha geldi.

Yeni Dragon Age oyunu için görseller gelmeye sürdürmekte

Oyunun yapımcı koltuğuna oturan isimlerden birisi olan Christian Dailey, kendi sosyal platform hesabı üzerinden bir konsept çizim daha paylaşımı yaptı. Bu görsele incelediğimizde sol tarafta oyunun olabilecek logosu ile birlikte bir karakter tasarımına yer verildiğini göze çarpıyor. Hunter sınıfına andıran bu tasarımda özellikle kişiliğin eline bulunan ve büyücü sopasına da andıran silah gözleri üstüne topluyor. Ayrıca arka planda kişiliğin büyük bir şehirde olduğunı da göze çarpıyor. yeni oyunda açık dünya enerjiklerinin bunun yanında büyük yerleşim bölgelerine de yer verilmesi bekleniyor. Dailey hafta sonuna özel olarak paylaşımı yaptığı bu görselde oyunun yaratıcı yönetmeni Matthew Goldman’ı da etiketlemiş.

Yeni Dragon Age oyunu için konsept çizim yayınlandı

Dragon Age serisinin bu yeni oyununda da öncedenki yapımlarda gördüğümüz Darkspawn tehditi ile yüz yüze kalacağız. Seriye yeni bir başlangıç yapacağı da gösterilen oyunhem grafiksel olarak hem de tema anlamında Dragon Age serisinin diğer oyunlarına göre çok daha değişik bir yapıya sahip olacak. Resmi çıkış tarihi verilmese de 2022 senesinde rafları süslemesi beklenen oyunun ilk oynanış videosunu da büyük bir merakla bekliyoruz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu