Oyun ve Ekipman

Yeni State of Play etkinliğinde 10 duyuru yapılacak

Yeni State of Play etkinliğinde 10 açıklama yapılacak, Herkese Merhabalar Muhbirler.org takipçileri siz değerli okurlarımız için oyun kategorimizde Yeni State of Play etkinliğinde 10 açıklama yapılacak başlığı altında geniş bir şekilde bilgileri aktarmaya çalıştık. Yazımızın detay bölümünde Yeni State of Play etkinliğinde 10 açıklama yapılacak ile alakalı faydalı bilgiler bulunmaktadır.

Yeni State of Play etkinliğinde 10 açıklama yapılacak

Sony yaptığı açıklama ile yeni bir State of Play etkinliğinin açıklamasunu gerçekleştirdi. Bildiğiniz gibi firma bu tarz etkinlikler ile birlikte oyun tanıtımlarına ve açıklamalarına dijital olarak sürdürmekte. Yeni etkinlik ile alakalı çok fazla detay verilmese de bu sunumun süresi ve daha çok oyunlara odaklanacağı hususunda açıklamalar yapıldı.

Yeni State of Play etkinliği yarın yaşanacak

En son PS VR 2 ve Days Gone oyununun PC sürümünü duyuran Sony, Playstation Blog sitesi üzerinden bu etkinliğe dair bazı ayrıntı kısmı da paylaşımı yaptı. Her zaman olduğu gibi pasifik zamanına göre Perşembe gününü seçen Sony’nin yeni State of Play etkinliği Türkiye saatine göre ise Cuma sabahı (26 Şubat) 01:00’da yaşanacak.

Peki yeni State of Play etkinliğinde neler var?

State of Play etkinliğinin 30 dakika süreceği ve daha çok oyunlara odaklanacağı da belirtimiş. Bu sunumda Playstation 4 ve Playstation 5 için 10 farklı oyuna ve açıklamaya yer verileceği de gelen bilgiler içinde. Bu 10 açıklama içinde yeni oyunlar bulunacağı gibi güncellemeler ve 3.parti oyunlarına da odaklanılacak. Muhtemelen birkaç açıklama ardından önceden gördüğümüz bazı oyunların PS5 güncellemeleri ile de karşılaşabiliriz. Bu sunumda çok büyük bir açıklama olması ise beklenmiyor. Şayet olursa büyük bir sürprize imza atılmış olur.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu