Oyun ve Ekipman

Yeni The Day Before videosu grafikleriyle dikkat çekiyor

Yeni The Day Before videosu grafikleriyle gözleri üstüne topluyor, Herkese Merhabalar Muhbirler.org takipçileri siz değerli okurlarımız için oyun kategorimizde Yeni The Day Before videosu grafikleriyle gözleri üstüne topluyor başlığı altında geniş bir şekilde bilgileri aktarmaya çalıştık. Yazımızın detay bölümünde Yeni The Day Before videosu grafikleriyle gözleri üstüne topluyor ile alakalı faydalı bilgiler bulunmaktadır.

Yeni The Day Before videosu grafikleriyle gözleri üstüne topluyor

Kısa olsa da araç sürüş enerjiklerine odaklanan yeni The Day Before videosu yayınlandı. Ocak ayında yapılan açıklamasu ve ilk tanıtım videosu ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran The Day Before için bir önceki günlerde de bir video yayınlanmış ve oyunun çatışma enerjiklerine odaklanılmıştı. Yayınlanan yeni The Day Before videosunda ise bu sefer şehirden dışarı çıkılmış ve açık alanların da ne kadar güzel gözüktüğü gözler önüne serilmiş.

The Day Before yeni oynanış videosu geldi

The Day Before öncedenden altı çizildiği gibi açık dünya oynanışını MMO ve hayatta kalma türleri ile birleştiren bir yapım. Oyun boyunca karşı karşıya geldiğınız diğer oyuncular ile mücadele edebileceğiniz gibi büyük bir zombi hastalığından dolayı da hayatta kalmaya çalışacaksınız. Daha önce yayına giren videolarda hem PVP hem de PVE enerjiklerini görmüş fakat bu oynanış videolarının hep şehir bölümünden alındığına şahit olmuştuk. Yayınlanan yeni video ise önceden yalnızca ekran fotoğraflarınde gördüğümüz açık alan kısımlarına odaklanıyor. Oyuncuların ormanlık bir alanda kullandıkları araçlar ile çamur deryası içinde kaldıklarını göze çarpıyor.

Yapım ekibi yeni videolar için biraz değişik bir işleyişe imza atıyorlar. Açıkçası bu tutumları oyunun gerçek olup olmayacağı tartışmalarından mı yoksa amatörlükten mi bilemiyoruz. Çünkü yayına giren bu kısa videonun açıklama kısmına “Şu kadar beğeni gelirse uzun versiyonunu yayınlarız” gibi bir mesajı not düşmeyi ihmal etmemişler.

Bu yeni oynanış videosunda oyunun görsel yönü her zaman olduğu gibi ön plana çıkarılmış. Kaplama ve ışıklandırma gibi detaylar dışında araçların çamurdan geçtiği anda yaşanan enerjikler de gayet güzel gözüküyor. Ayrıca etraf sesleri, havada uçuşan kuşlar derken atmosfer olarak da doyurucu bir görselliğe sahip olduğunu aktarabiliriz. En son oyun için önceden hazırladığımız videoya ve The Day Before genel enerjiklerine ise aşağıdan inceleyebilirsiniz.

[wpcc-iframe src=”https://www.youtube.com/embed/D7WNTJbVLas” frameborder=”0″ style=”position:absolute;width:100%;height:100%;left:0″ allowfullscreen]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu