Oyun ve Ekipman

Zelda: Breath of the Wild 8K RTX ile harika görünüyor

Zelda: Breath of the Wild 8K RTX ile harika görünüyor, Herkese Merhabalar Muhbirler.org takipçileri siz değerli okurlarımız için oyun kategorimizde Zelda: Breath of the Wild 8K RTX ile harika görünüyor başlığı altında geniş bir şekilde bilgileri aktarmaya çalıştık. Yazımızın detay bölümünde Zelda: Breath of the Wild 8K RTX ile harika görünüyor ile alakalı faydalı bilgiler bulunmaktadır.

Zelda: Breath of the Wild 8K RTX ile harika görünüyor

Son senelerda yaşamımıza giren ışın izleme (RayTracing) teknolojisi ile oyunlar da başka bir boyuta evrildi. Grafiklerde büyük ölçüde kalite artışı sağlayan teknoloji biraz masraflı olsa da, buna değdiğini aktarabiliriz. Şimdi ise Zelda: Breath of the Wild 8K ve RTX açık biçimde nasıl görünüyor? Sorusunu yanıtlayan bir video geldi. Harika görünüyor!

Zelda: Breath of the Wild 8K çözünürlükte RTX açıkken süper görünüyor

Nintendo’nun 4K destekleyecek yeni bir Switch sürümü yayınlayacağı söylentileri sürüyor. Bu arada oyuncular da mevcut oyunların gelişmiş sistemlerde nasıl görüneceğini merak etmeye başladı. Yakın gelecekte Nintendo platformlarında ışın izleme desteğinin eklenmesi pek olası olmasa da, Digital Dreams ismindeki bir YouTube kanalı harika görüntüler paylaşımı yaptı. Yayınlanan videoda Zelda: Breath of the Wild 8K çözünürlükte ve RTX açık biçimde çalışıyor. Videoyu izlerken “Keşke!” diyeceğinizi tahmin edebiliyorum. Alt taraftan seyredebilirsiniz, iyi seyirler!

Switch konsolunda çalışan en yoğun haritalardan birisi olan Korok Ormanı’nı 8K RTX ile bütün ihtişamıyla görebiliyorsunuz. Bu Nintendo Switch üzerinde çalışan bir sürüm olmasa da, harika göründüğünü aktarabiliriz. Daha önce fark etmemiş olabileceğiniz bazı çevresel detaylar bütün çıplaklığıyla “Ben buradayım ve çok iyi gözüküyorum” diye bağırıyor. Ayrıca bu video, gelecek nesil Nintendo oyunlarının önümüzdeki senelerda nasıl görüneceği ile alakalı fikirler de veriyor. Bütün bu görüntüler, emulator yazılımı aracılığıyla PC platformu üzerinden alındı.

Zelda: Breath of the Wild 8K RTX ile harika görünüyor

Zelda: BoTW ile ilgili

The Legend of Zelda serisinin bir oyunu olan Breath of the Wild, ilk kez 3 Mart 2017 tarihinde piyasaya sürüldü. Nintendo Switch ve Wii U için çıkan oyun serinin 19. oyunu olmakla birlikte, en bi hayli beğeni alanleri içinde. “The Game Yılın Oyunu” ödülüyle birlikte bir çok alanda farklı ödüller alan ve 2018 BAFTA ödüllerinde “Oyun Yenilikleri” dalında da ödül almış bir yapım. Oyuncular aracılığıyla da bi hayli bi hayli beğeni alan Zelda: Breath of the Wild, Switch sürümü için Metascore’u 97 ve oyuncu hemen hemensı ise 87 olan bi hayli başarılı bir oyun. Peki sizler oyunun 8K RTX açık videosu ile ilgili neler düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi aşağıda bulunan yorumlar bölümünde paylaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu